Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

mojekolo.cz otevřelo novou prodejnu v Praze

Kola Ghost se během pár let zabydlela na našem trhu. Společnost mojekolo.cz, která u nás zajišťuje jejich prodej, otevřela v pátek 8. července novou prodejnu v Praze, Seifertova 7. V nabídce prodejny není jen zmíněná značka kol, ale i například modely kol Pell´s a GT. Lahůdkou se pro milovníky cruiserů stane značka Electra, jejímž dovozcem se mojekolo.cz v poslední době také začalo zabývat. Vždyť z takřka 200 (!) modelů Electry si vybere asi opravdu každý. A pokud budete chtít skvělou přilbu, mojekolo.cz vám nabídne, jako autorizovaný dovozce,  Cratoni. Přilbu, kterou při svých jízdách pro medaile vozí například Sabine Spitz (vítězka OH v Pekingu, bronzová na OH Atény) nebo  Lizi Osl (vítězka světového poháru). Obě samozřejmě sedlají i kola Ghost.

V nové prodejně mojekolo.cz ale samozřejmě nakoupíte i jiné značky cyklistického vybavení. Třeba skvělé oblečení Endura, doplňky BBB a další věcičky od Shimana, Sigmy, Smartu a mnohých dalších značek.

ghost obchod

 

ghost 1

 

electra

ghost boty

 

datum: 10.07.10 - kategorie: Maloobchod
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign