Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Mobil stále na očích!

Obal na mobilní telefon Longus Wetfon

Chytré telefony způsobují u mnohých z nás téměř závislost, a všichni, kdo je musí mít neustále při sobě, ideálně na očích, řeší tuto potřebu i při jízdě na kole. A právě všem těmto „online" cyklistům vychází vstříc celá řada výrobců se svými držáky či obaly. Jedním z nich je značka Longus, u níž jsme si zvykli na výhodný poměr cena/výkon. Ten je zachován i v případě držáku trefně pojmenovaného Wetfon, který zajistí snadnou instalaci vašeho „smartphonu" na řídítka či představec a hlavně pak jeho účinnou ochranu proti promoknutí či mechanickému poškození.


Základem se stalo pevné transportní pouzdro s vnitřními rozměry 6,5 x 12 x 1,2 cm a výztuhou spodní části. Dostatečně velké okénko z odolné folie pak nevyžaduje vyndávání přístroje na základní úkony a přijde vhod třeba při nastavené funkci navigace. Vsunutí přístroje je bezproblémové a stejně tak jeho zajištění pomocí suchého zipu. Samozřejmostí je bajonetový mechanismus upnutí do držáku, takže když opouštíme zamčené kolo, můžeme si vzít s sebou do kapsy telefon i s obalem. Jednou z nejdůležitějších částí je však variabilní systém uchycení. Ten umožňuje nejen montáž na řídítka i tělo představce, ale jeho konstrukce s kulovým kloubem nabízí možnost libovolného naklopení či natočení. S podobným systémem jsme se ještě nesetkali a musíme uznat, že v praxi fungoval bezvadně.
Buďte tedy stále online se značkou Longus! Cena držáku Wetfon, vážícího 79 gramů, je 465 korun.


(kad)

Plusy: systém uchycení a variabilita držáku

Minusy: nenalezli jsme

datum: 20.06.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign