Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

MET ukázal novou přilbu. Zatím ale jen kousek.

Protože si určitě svou hlavu dost považujete a víte, že ji potřebujete k životu velmi často, měli byste si ji chránit něčím, co patří do té nejvyšší kategorie. A do ní rozhodně patří cyklistické přilby MET, které k nám dováží svitavský Ultrasport (ano, ten co dělá skvělé hadříky Sensor). Nastala doba, kdy firmy mají již hotové nejen prototypy, ale ve skladech již prvé výrobky pro příští rok 2013. Většinou je ale předvedou poprvé až na výstavě Eurobike ve Friedrichshafenu. MET má také novinku. A pořádnou. Skvělou přilbu Stradivarius. Jako oprvní si ji nasadil na hlavu při závodě Critérium du Dauphiné Libéré závodník Jérome Coppel. Oficální představení bude na již zmíněném Eurobike a ještě před ním před první etapou letošní Tour de France.

Firma dala k dispozici zatím pouze zadní pohled, ze kterého je patrné, že přilba je velmi bezpečná a zadní partie hlavy, které jsou při pádu velmi exponované, jsou velmi dobře chráněné.

met_stradivarius

datum: 14.06.12 - kategorie: Oblečení na kolo

Komentář:

  1. [1] Replica Rolex

    MET má také novinku. A pořádnou. Skvělou přilbu Stradivarius. Jako oprvní si ji nasadil na hlavu při závodě Critérium du Dauphiné Libéré závodník Jérome Coppel.

    20.06.13, 10:27:10
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign