Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Merida test víkendy

Novinka na českém trhu

Boj o zákazníka stále sílí a domácí výrobci a dovozci kol se předhánějí v tom, jak co nejlépe uspokojit zákazníka. Vždyť na našem trhu operuje vice jak 80 dovozců nebo výrobců kol, kteří nabízí vice jak 100 značek kol. K jedněm z hlavních udavatelů nových marketingových trendů patří i Merida. Loni zavedla produkt bezplatného pojištění kola proti odcizení, na letošní rok chystá tato společnost další novinku: osm testovacích víkendů v různých oblastech České republiky, kde si zájemci budou moci osobně vyzkoušet kterékoliv z padesáti kol všech velikostí ve vybraných modelových řadách. Nebudou chybět závodní modely Carbon FLX 3000-D nebo Mission 3000-D, které doplní terénní celoodpružený All Mountain 3000-D. Neměl by chybět ani bonus v podobě pěti kusů nejžhavější novinky Meridy, celoodpruženého karbonového závodního modelu Ninety-Six 3500-D.

meridatesty

Program test víkendů Merida bude mít převážně stejnou podobu. V sobotu se začne testováním kol na uzavřeném okruhu v délce okolo čtyř kilometrů, který bude vést technickými pasážemi stejně jako po širších cestách a zčásti i asfaltu. Testovací jízdy na okruhu budou probíhat 10 – 16 hodin, maximální doba na půjčení jednoho modelu bude 30 minut. Kolo si bude samozřejmě možno zapůjčit během těchto šesti hodin i vícekrát. Účastníci akce si tak budou mít možnost vyzkoušet a za identických podmínek porovnat tři systémy odpružení, pošestnácté hodině budou navíc kola uvolněna k volné projížďce. Večer bude program akcí pokračovat společenskou částí, v níž nebudou chybět prezentace různých zajímavých cyklistických projektů a cest, rovněž tak i setkání s předními osobnostmi české cyklistiky. V neděli program test víkendů uzavřou delší vyjížďky po nejhezčích místech v okolí.

Další cennou službou pro zákazníky s dětmi je program dětských školek, který Merida na test víkendy rovněž chystá. Zatímco vy si budete užívat jízdy na kole, bude o vaše děti dobře postaráno, navíc si budou moci pod dohledem akreditovaných instruktorů zajezdit na dětských modelech Dakar. Cena všech víkendů je jednotná 990 Kč a zahrnuje ubytování, plnou penzi (oběd – oběd).

Merida test víkendy jsou zatím v České republice unikátní možností spojit ježdění v atraktivních cyklistických lokalitách a důkladné testování širokého spektra kol.

Časový harmonogram akcí

26-27.04. Penzion Athéna, Suchý – Boskovicko

03-04.05. Penzion Nový Rybník, Dobříš – Brdy

17-18.05. RS Bílá Holubice, Moravice – Opavsko

24-25.05. RS BVV Zubří – Vysočina

31.5-1.06. Hotel Rusava, Rusava – Zlínsko

14-15.06. RS Lites, Borovice – Mladoboleslavsko

28-29.06. Penzion Babůrek, Nové Hutě – Šumava

12-13.07. Hotel Bejčkův mlýn, Slavonice – Česká Kanada

Více informací na www.merida-bike.cz/testvikendy

                                   (red)

datum: 03.04.08 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign