katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Merida představuje nové Reacto

Merida se vždy snaží nabídnout svým zákazníkům něco jedinečného, něco zvláštního, co představuje technologické inovace, které vkládáme do naší produktové řady. V roce 2018 jsme na počest mistrovství světa v silniční cyklistice v norském Oslu vytvořili REACTO SPECIAL EDITION “Nordic Lights” a v roce 2019 následovala speciální edice “YOUR CHOICE”. Obě kola byla okamžitým úspěchem a vydláždila cestu pro vytvoření dalších “speciálních” edicí. Modelový rok 2020 nebude výjimkou a s potěšením vám představujeme REACTO LTD 2020.

 

 

Začneme ale od začátku. Aktuální REACTO je třetí verzí našeho v testech a v závodech vítězícího aero kola, které bylo „go-to” strojem BAHRAIN MERIDA TEAMU již od jeho uvedení na trh. Nyní pokračuje do své třetí sezóny a je stále jedním z nejpokročilejších a nejaerodynamičtějších kol ve své třídě. Zapůsobí svou schopností “krájet vzduch” a je jedním z nejpohodlnějších aero kol na trhu. Také co se týče servisu, je jedním z nejjednodušeji servisovatelných.

Pro rok 2020 je celý rám REACTA LTD vyroben z CF2 karbonu a není jen osazen promyšleným balíkem komponentů, ale co je důležitější, dostal zcela jedinečný design a vzhled.

 

 

Design je inspirován architekturou, moderním interiérovým designem a vztahem mezi světlem a tmou. Ukazuje svou krásu s čistými a rovnými tvary, plynulou interakci mezi tvary a geometrií. Všímavý pozorovatel postřehne uspořádaní tří obdélníků na hlavové trubce umístěných nad sebou, plynule zapadající do estetiky geometrického designu, založené na základě nejstaršího čínského klasického textu I Ching*, symbolizující sílu. *I Ching, take znám jako Kniha změn, je starověký čínský věštící text a jedním z nejstarších čínských klasik. Pokrývá ho vice než dva a půl tisícíletí komentářů a interpretací a je vlivným textem čteným po celém světě a poskytuje inspiraci světům náboženství, psychoanalýzy, literatúry a umění.

 

 

Design jasně demonstruje rychlost, sílu a výkon. Vybrané komponenty perfektně odrážejí tuto dokonalost.

REACTO LTD je vybavené kompletním řazením ULTEGRA Di2 a kotoučovými brzdami ULTEGRA. Technologie MERIDA DISC COOLER udržuje kotouče v chladu při delších sestupech a extrémních brzdních situacích. Ultralehký představec MERIDA EXPERT, sedlo (s integrovaným imbusovým klíčem (4/6mm) a řídítka udržující kolo perfektně pod kontrolou a pohodlné. Sedlovka S-FLEX s integrovaným zadním osvětlením přispívá k jízdnímu pohodlí REACTA. A v neposlední řadě je kolo osazeno speciální edicí kol REYNOLDS AR 58 DB s vlastním designem.

REACTO TLD – celkový concept, který v sobě spojuje technické inovace s perfektně zvolenými komponenty a pozoruhodný design.

REACTO LTD bude dostupné od prosince 2019.

 

 

datum: 17.11.19 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign