Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Merida Ninety Six poprvé k testování

Tisková zpráva Merida Czech

 Merida NINETY-SIX poprvé k vyzkoušení pro české zákazníky

Nový závodní celoodpružený model Meridy NINETY-SIX, žhavá novinku v kolekci značky, dorazil do České republiky. Merida Czech s.r.o. minulý pátek naskladnila všechny modely nové řady a kola z této limitované edice tak mohou putovat k prvním zákazníkům, kteří si je na konci loňského roku zarezervovali.

Vedení značky se rovněž rozhodlo uvolnit některé z modelů k testování. Hned první akcí, kde si zájemci budou moci zbrusu nové Meridy NINETY-SIX vyzkoušet, je poslední Merida test víkend, který se koná o nadcházejícím víkendu v penzionu Bejčkův mlýn (www.bejckuvmlyn.cz) u Slavonic na České Kanadě.

Kapacita test víkendu je již zcela obsazena, Merida se nicméně rozhodla umožnit dalším 15 bikerům jízdu na novém kole NINETY-SIX 3500-D.

V průběhu soboty 12.7. (od 10 do 16h) se zájemci o testování kola budou moci připojit k účastníkům test víkendu a na uzavřeném okruhu si je vyzkoušet. Kromě šesti kol NINETY-SIX 3500-D budou k dispozici i další testovací modely Merida – hardtail Carbon FLX 3000-D a celoodpružená kola Mission 3000-D a AM 3000-D.

Podmínkou testování je registrace předem (do 10.7.) na email libor.poslusny#merida-bike.cz, uhrazení manipulačního poplatku 250 Kč v hotovosti na místě a předložení dvou průkazů totožnosti.

Více informaci o test víkendu Merida ve Slavonicích najdete v PDF dokumentu: http://www.merida-bike.cz/UserFiles/rozpis_testvikend_ceskakanada.pdf 

merkolo

 

Další odkazy k Meridě NINETY-SIX:

Online katalog modelů NINETY-SIX - http://www.merida-bike.cz/obchod/NINETY-SIX

Představení NINETY-SIX - http://www.merida-bike.cz/clanek/480

NINETY-SIX nominována jako inovace roku 2008 - http://www.merida-bike.cz/clanek/546

mer1

datum: 04.07.08 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign