deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Merida na For Bikes představí velmi lehké kolo

TOP zajímavosti, které bude prezentovat značka Merida na výstavě For Bikes v Praze. A věřte tomu, že navštívit tento stánek bude stát opravdu za to, neboť vás v něm doslova ohromí kolo, které takřka nic neváží a je vyráběno sériově. 

 

Nejlehčí sériově vyráběné silniční kolo Scultura Superlite

Poprvé představený na veletrhu Eurobike 2015 a nyní již dostupný i v České republice. Více jak 400 karbonových dílů bylo zapotřebí k sestrojení aktuálně nejlehčího sériově vyráběného silničního kola na světě – Scultury Superlite. Základem tohoto výjimečného kola je zcela nový rám Merida Scultura Superlite CF5, vyrobený aktuálně nejsofistikovanějším postupem výhradně z vysoce kvalitních karbonových vláken od japonského výrobce TORAY. Samotný rám Scultura CF5 váží ve velikosti S/M pouhých 680 gramů a společně s nově vyvinutou vidlicí Scultura Superlite jen 925 gramů. Celé kolo se tak dostává na neuvěřitelně nízkou váhu 4,5 kg!

Odkaz na kolo : http://www.merida-bike.cz/merida/nova-scultura-2016

 

 


 

Nejvyší verze modelu Merida Ninety-Six

Dále představíme inovovaný oblíbený model Ninety-Six, „návrat legendy“. Nejvyšší verze tohoto modelu je zároveň pracovním nástrojem, na kterém získal v loňském roce titul Mistra ČR v cross country Ondřej Cink. Ninety-Six je model všech nadšených cross country jezdců až po profi závodníky. V nové sezóně přichází se specifickým průměrem kol 29” nebo 27”. Je vybaven zpřevodováním 1x11, uzamykatelnými systémy předního i zadního tlumení ovládané z řídítek. Dále má karbonový rám i vahadlo odpružení a samozřejmě závodní geometrii.

Odkaz http://www.merida-bike.cz/merida/znovuzrozena-legenda-ninety-six-2016

 

 

Kola Merida Ninety Six sedlají i závodníci mezinárodního týmu Merida Multivan v čele s naším Ondřejem Cinkem, mistrem ČR a třetím z loňského MS v cross country

 

E-biky Merida s motory Shimano

Novinkou v portfoliu nabídky kol Merida pro letošní rok jsou i e-biky s motory Shimano StePS ve dvou variantách – jako pevné horské kolo s 27’’ koly MERIDA BIG.SEVEN eLITE a komfortní městské/trekingové ekolo eSPRESSO. Rámy jsou vyrobeny pomoci procesu hydroforming, který umožňuje, aby baterie byla částečně integrována do rámu kola. Shimano StePS systém znásobuje sílu vloženou do pedálů až do rychlosti kola 25 km/hod, čím mění jízdu v jakémkoliv terénu na zábavu.

Odkaz http://www.merida-bike.cz/elektro-kola

 


 

Stánek MERIDA naleznete v hale č.3, stánek č. A13

Odkaz na stránky Merida www.merida-bike.cz

Odkaz na prodejce Merida http://www.merida-bike.cz/kde-nakoupit

 

 

 

datum: 10.03.16 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign