Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Merckx přijede na Sport Life

Doslova jako blesk z čistého nebe určitě zapůsobí i na vás zpráva, pokud patříte mezi příznivce silniční cyklistiky, že na výstavu Sport Life do Brna přijede i Eddy Merckx. Belgičan, kterého považujeme za dosud největší světovou osobnost cyklistiky. Vždyť zatím nikdo jiný nedosáhl takových výsledků ve své kariéře jako on. Vyhrál pětkrát Tour de France a stejně tak pětkrát i Giro D´Italia. Třikrát oba závody v jednom roce. Vyhrál další největší světové závody. Celkem má na svém kontě více jak 500 profesionálních vítězství. Čtyřikrát se stal mistrem světa. Překonal světový rekord v hodinovce v době, kdy si na ni brousily zuby opravdu ty největší hvězdy profipeletonu. Dvakrát byl vyhlášen jako nejlepší světový sportovec roku a stal se také nejlepším cyklistou 20. století.

Veletrh Sport Life se koná na brněnském výstavišti od 9. do 12. listopadu. Více jak sto firem vám předvede cyklistické zboží pro příští sezónu. Vše se bude odehrávat v pavilonu "V" a nově také v pavilonu "G2". Zde bude také doprovodný program.

Bližší info na www.sport-life.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eddy Merckx v roce 2004 při rozhovoru pro náš časopis Cykloservis ne veletrhu Eurobike.

datum: 12.10.06 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign