Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Mechanik "Dlouhán" vám bude radit

Od prvého vydání Cykloservisu v roce 2009 jsme připravili pro čtenáře Cykloservisu doslova lahůdku v podobě nového seriálu. Vynikající mechanik Jan Přistoupil, obecně v cyklistických kruzích přezdívaný "Dlouhán", vám bude předávat své praktické zkušenosti z oblasti oprav jízdních kol, jejich přípravy a svých opravdu bohatých zážitků. Dlouhán absolvoval doslova stovky cyklistických závodů, převážně na horských kolech, se svým týmem Česká spořitelna a jako reprezentační mechanik. Byl na většině závodů světového poháru a na mistrovství světa, kterých se naši závodníci zúčastnili. Připravoval kola našim nejlepším závodníkům, včetně naší současně nejlepší bikerky Terezky Huříkové. Má obrovský přehled o materiálu. Ve své mechanické praxi musel často ve stresových situacích řešit nejrůznější mechanické problémy, na které si lze jen pomyslet. Jeho osobitý náhled na problematiku jízdního kola bude určitě pro všechny velmi zajímavý. Nečekejte ovšem, že se v seriálu dočtete montážní postupy. Dlouhán vám ale ukáže záludnosti u jednotlivých komponentů, upozorní na chyby, kterých se můžete dopustit, doporučí vám nejvhodnější nářadí apod. Samozřejmě určitě přidá i nejednu vtipnou historku ze světových tratí. Sami se velmi těšíme na přípravu jednotlivých povídání, neboť bavit se s Dlouhánem o mechaničení patří k opravdu velkým zážitkům pro každého, kdo se o kolo zajímá.

Foto: Dlouhán s volně loženou končetinou na sedle při veřejné besedě o opravách kola, kterou pořádal časopis Cykloservis.

dlouha velk

datum: 08.12.08 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign