Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Máme rádi pěkné věci, třeba Brookse

Ano, máme rádi pěkné věci, A jednou z nich je nové sedlo Brooks.

Britský výrobce legendárních kožených sedel na kolo Brooks představil letos na podzim zbrusu novou generaci sedel s označením Brooks Cambium. Tato sedla jsou naprosto unikátní díky použitým materiálům, za což byla oceněna Eurobike Award 2013.

Brooks Cambium je řada sedel vyrobená z vulkanizovaného přírodního kaučuku, který je překryt tenkou vrstvou organické bavlny. Ta není na kaučuk přilepena, ale nalisována, což znamená, že svrchní část sedla se od spodní rozhodně neoddělí. Proti klasickým koženým sedlům Brooks se majitelé sedla Cambium nemusí obávat, že by se sedlu v nepříznivých klimatických podmínkách cokoli stalo. Jeho pohodlnost oceníte jak cestou do práce, tak při horských vyjížďkách v terénu. Svým tvarem vychází Cambium z legendárního koženého modelu B17. Pro zvýšení komfortu a snížení hmotnosti jsou ližiny vyrobeny z dutých ocelových trubiček.

V České republice a na Slovensku značku Brooks výhradně zastupuje uherskobrodský AZUB Bike, na jehož webových stránkách www.azub.cz si můžete kromě modelu Cambium  vybírat i z jiných, tradičně celokožených sedel Brooks anebo tašek a brašen pocházejících z továrny v Birminghamu.

Cena sedla Brooks Cambium je 4390 Kč včetně DPH a výrobce na něj poskytuje záruku 10 let.

 

 

datum: 17.12.13 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign