Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Malý Expert

Author Expert 8

Multiklíč Author Expert 8 je nejjednodušší v nabídce kapesního nářadí této domácí značky.

Author Expert 8

Duralové bočnice jsou spojeny imbusovými šrouby, na nichž je dohromady devět klíčů. Jsou to imbusy 2, 2.5, 3, 4, 5 a 6 mm, plochý a křížový šroubovák a Torx na šrouby kotoučů. Tedy vše pro základní servis kola někde na trati. My bychom možná uvítali ještě nástrčný oříšek 8 mm pro dotažení klik, ale to už jsme zase o stupínek výš u modelu Expert 12 Pro, který má i nýtovačku.

Testovaný základní model má rozměry 30 x 80 x 18 mm a váží 112 gramů, jeho cena je 175 korun. Vzhledem k jednoduchosti provedení se s ním snadno manipuluje. Dostatečná délka rukojeti nabízí dostatečnou páku. Při výraznějším záběru je znát nižší provedení duralových bočnic, které trochu tlačí do dlaně. V rukavičkách to ale na trati vůbec nevadí. Dostatečná odolnost bočnic je výhodou při delším používání, kdy stačí stažením spojovacích imbusů vymezit nepatrnou vůli vzniklou při výraznějším dotahovaní.

(už)

 

datum: 09.11.10 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign