katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Luxusní hadříky Campagnolo

Luxusní hadříky Campagnolo

Campagnolo uvedlo na trh novou kolekci špičkového cyklistického textilu, určenou pro jaro a léto 2009. Řada je nazvána příznačně Racing Line a má přinést nejen ty nejkvalitnější materiály, ale také špičkové zpracování a celou řadu prvků zvyšujících komfort jezdce. Kolekce je rozdělena na dámskou a pánskou část. Nové střihy zaručují dokonalé usazení na těle a po funkční stránce se má jednat o nejvyšší třídu použitých materiálů. Tedy textil à la Campagnolo Super Record.

Pánské a dámské dresy jsou ušity z nové generace materiálu Microfibre, s optimální termoregulací a schopností odvodu potu. Příznačné jsou celorozepínací přední zipy, vedle skvělého designu tedy hrála roli i maximální praktičnost. Dále jsou v nabídce dva modely pánských a jeden typ dámských kraťasů. Použitá lycra, nesoucí označení Atlanta, by měla vedle luxusního vzhledu nabízet také nadprůměrnou elasticitu a životnost. Anatomické vložky Tri.ProPad mají samozřejmě odlišnou konstrukci a tvar pro dámské a pánské modely.

kalvelke

(kad)

datum: 10.05.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign