deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

Luxusní hadříky Campagnolo

Luxusní hadříky Campagnolo

Campagnolo uvedlo na trh novou kolekci špičkového cyklistického textilu, určenou pro jaro a léto 2009. Řada je nazvána příznačně Racing Line a má přinést nejen ty nejkvalitnější materiály, ale také špičkové zpracování a celou řadu prvků zvyšujících komfort jezdce. Kolekce je rozdělena na dámskou a pánskou část. Nové střihy zaručují dokonalé usazení na těle a po funkční stránce se má jednat o nejvyšší třídu použitých materiálů. Tedy textil à la Campagnolo Super Record.

Pánské a dámské dresy jsou ušity z nové generace materiálu Microfibre, s optimální termoregulací a schopností odvodu potu. Příznačné jsou celorozepínací přední zipy, vedle skvělého designu tedy hrála roli i maximální praktičnost. Dále jsou v nabídce dva modely pánských a jeden typ dámských kraťasů. Použitá lycra, nesoucí označení Atlanta, by měla vedle luxusního vzhledu nabízet také nadprůměrnou elasticitu a životnost. Anatomické vložky Tri.ProPad mají samozřejmě odlišnou konstrukci a tvar pro dámské a pánské modely.

kalvelke

(kad)

datum: 10.05.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign