Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Limar Ratibořický maraton

LIMAR Ratibořický MTB maratón se soutěží firemních týmů

Už příští víkend, na velikonoční neděli, v den, kdy vylézají z děr hadi a štíři, se pojede 4. ročník Limar Ratibořického MTB maratónu. Tento týden máte poslední možnost se přihlásit za zvýhodněné startovné a to konkrétně do pátku 15.4. To vám zároveň zaručí, že budete mít na startovním čísle své jméno.

Novinkou letošního ročníku je soutěž firemních týmů. Podmínky jsou přitom velice prosté. Dejte dohromady pětičlennou partu s alespoň jednou ženou, přihlaste se všichni pod stejným názvem týmu a vyplňte přihlášku firemního týmu. Nejenže budete moci vyhrát některou z tekutých či masitých cen, ale také ušetříte. Firemní týmy mají totiž jedno startovné zdarma. Každý člen týmu pak bude také hodnocen individuálně ve své kategorii. K dnešnímu dni je registrováno již 9 týmů! Podrobné informace o soutěži najdete zde.

Vedle hlavního závodu se pojede vložený závod školáku a předškoláků a také recesistická jízda historických kol a pleček.

Hlavní závod se jede na 48 km dlouhém okruhu vedoucím krásnou krajinou bratří Čapků a Babiččina údolí a s celkovým převýšením 660 m je ideální trasou i pro méně trénované bikery.

Podrobné informace najdete na www.ratiborickymaraton.cz.

Přihlaste se k účasti na Ratibořickém maratónu na Facebooku.
Staňte se fanouškem stránky Bajkování v Jestřebích horách a mějte aktuální přehled o nejen bikovém dění v tomto cyklistice zaslíbeném regionu.

ratiboricky_maraton

datum: 13.04.11 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign