Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Limar Ratibořický maraton

LIMAR RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN 2009 - memoriál Jirky Cejzlara

aneb na kole krajem bratří Čapků a Boženy Němcové

 TISKOVÁ ZPRÁVA – 24. 3. 2009

 PŘIHLÁŠKY NA RATIBOŘICKÝ MTB MARATÓN S TRIČKEM DO 3. DUBNA

 

Na neděli 26. dubna připravuje upícký cyklistický oddíl SK BP Lumen již druhý ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost Limar Ratibořický MTB maratón se startem i cílem ve všesportovním areálu Sparta Úpice.

Pokud byste si chtěli zkusit atmosféru závodu, nebo se jen s přáteli projet krásnou krajinou Babiččina údolí a bratří Čapků a ztrávit tak příjemnou část dne v sedle kola, Ratibořický maratón je pro Vás ideální volbou. Trasa je dlouhá 48 km, během kterých nastoupáte celkové převýšní 660 m a zvládne ji každý, kdo alespoň trochu jezdí na kole. Navíc pokud se přihlásíte do 3. dubna, získáte kromě startovního čísla s vlastním jménem také originální pamětní tričko.

bpzavod

Přihlásit se můžete on-line na webu závodu www.ratiborickymaraton.cz, kde najdete kompletní informace o závodě a nebo osobně v prodejně Jízdní kola Bárta Úpice.

Vedle hlavní trasy se pojede také závod pro děti na 12 km a pro předškolní a přípravku na krátkém okruhu v okolí areálu, přičemž děti mají startovné zcela zdarma. Letošní novinkou je také zařazení historicky prvního závodu elektrokol na území České republiky. Co je to elektrokolo a jak funguje se můžete na vlastní kůži přesvědčit v den závodu, kdy bude omezená možnost zapůjčení elektrokola, nebo kdykoliv v prodejně Jízdní kola Bárta Úpice (zde je možné elektrokolo zakoupit).

PEDÁLU ZDAR!

bpzavod1

bptriko

datum: 28.03.09 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign