cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Lezyne Hard Caddy

Objem 2,2 litru už dokáže pojmout řadu nezbytností, které s sebou musíme mít na celodenní vyjížďku či pro prázdninové cykloturistické putování. Tentokrát však nebude řeč o populárním bikepackingu, brašna Hard Caddy značky Lezyne není koncipována pro tvrdý terénní biking s plnou polní, její pole působnosti je někde trochu jinde. Vedle již zmíněné cykloturistiky si ji dokážeme skvěle představit i pod řídítky luxusního silničního kola, pokud se o prázdninách vydáme na silničce poznat svět jen s kreditkou v kapse a pár nezbytnými drobnostmi.

 

 

Brašna Hard Caddy je rozpínacím válcem (s rozměry 26 x 13 x 13 cm) z tvrdé pěnoviny a s trojicí pevných pásků se suchým zipem. S jejich pomocí brašnu uchytíme za řídítka, či přesněji pod řídítka, přičemž třetí pásek ji přitáhne ke sloupku vidlice, v místech mezi představcem a hlavovým složením. Důležitá je zde variabilita uchycení, kdy můžeme pásky na brašně posunovat, v závislosti na požadované pozici či na tom, kolik máme na řídítkách prostoru okolo computeru či navigace. Samotný nepromokavý válec z EVA pěnoviny má obvodový tříčtvrteční zip, takže se po rozepnutí odklopí přední část směrem dolů. Vypadnutí věcí brání boční dílce zamezující úplnému rozevření válce, což je hodně praktické. Vnitřek je tvořen jednou velkou komorou s tenkou pružnou přepážkou v zadní části.

 

Z hlediska přepravní kapacity je až s podivem, kolik toho Hard Caddy dokáže spolknout. My jsme do brašny při celodenní silniční 240km vyjížďce nacpali pláštěnku, nákoleníky, rukávky, dvě náhradní duše a hustilku, multiklíč, velkou svačinu a plavky. A ještě zbývalo místo! Takže z hlediska objemu je tato brašna skutečně velmi praktická a také její uchycení funguje spolehlivě. Výhodou je i nízká hmotnost 143 gramů. Jediným teoretickým minusem je klasický, tedy nikoli nepromokavý zip, jinak je skutečně bezvadná. Chválíme rovněž dva dlouhé reflexní pásky sloužící současně jako poutka, třeba pro zavěšení blikačky.

Cena brašny Hard Caddy je 1440 korun.

(kad)

datum: 29.03.22 - kategorie: Technika
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign