Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Legendární Marin představil modely 2018

Na našem trhu se již více jak 25 let pohybuje legendární značka Marin. Značka, která patří mezi ty, které začaly psát světovou historii horské cyklistiky. Marin dováží po celou dobu její existence do naší republiky firma Komersia, což je především Oldřich Mesároš, který rozhodně také patří k legendám horských kol u nás. Vždyť býval dlouholetým pořadatelem pohárových závodů i Mistrovství Evropy horských kol ve Špindlerově Mlýně v roce 1995.

Marin má pro rok 2018 mnoho velmi zajímavých kol, což předvedl na předváděcí akci v Praze. Doslova peckou je celoodpružený model Wolf Ridge 8. Kolo, které disponuje vzadu samozřejmě tlumičem a specialitou je, že zadní kyvka se pohybuje po pístnici. Celý systém má být tak chytrý, že si vše řeší sám. K "přemýšlení", co, kolik, jak a kdy odpružit údajně využívá pouze akci a reakci. Samozřejmě po náležitém nastavení. Wolf Ridge nabízí hned tři modely podle vybavení a tím i samozřejmě ve třech cenových relacích. Wolfa jsme jako jediní u nás testovali již před měsícem v Alpách a s testem vás seznámíme v jednom z nejbližších vydání Cykloservisu.

Volf Ridge v té nejdražší verzi

Wolf Ridge disponuje dvěma tlumiči. Ten druhý, "neviditelný", je ukryt v rameni zadní vidlice.

 

Marin musí jít s dobou a začal také nabízet elektrokola. velice střídmý design je velmi zajímavý a rozhodně neurazí i ty nejnáročnější uživatele.

Elektrokola Marin nabízí v pánských i dámských verzích.

 

Silným segmentem Marinu jsou gravel kola. Kola, která jsou mezi cyklisty stále populárnější. Zvláště mezi těmi, které již horské kolo omrzelo a chtějí se rychleji pohybovat nejen v terénu, ale i na silnici.

Pokud chcete kvalitní celoodpružené kolo za velmi dobrou cenu, rozhodně se prohlédněte nabídku Marina. Nabízí jich celou řadu. Například tento Hawk Hill 3 pořídíte za cenu pod šedesát tisíc korun.

 

Model Nail Trail je velice střídmé kolo. Designově takové, jaké mnozí chtějí. Žádná divočina, retro. Čtyři modely od 30 do 45 tisíc korun. Všimněte si, nechybí teleskopická sedlovka.

 

 

Bonbónkem představovací akce byly i historické modely. Například tento týmový Marin Team z roku 1992. Dnes se nad ním pousmějeme, ale tehdy byla tato kola absolutním vrcholem techniky. Je velmi milé, když dovozce nabídne obchodníkům pro osvěžení něco opravdu tak historicky významného.

 

Viděli jsme i Eldridge Grade z roku 1987. Vzpomínáte (někteří) na kladky pod představcem?

 

O kola Marin se zajímá a především je ve svém obchodě nabízí i Miloslav Kvasnička. Trojnásobný medailista z MS v Cyklokrosu, čtrnáctý na MS v cross country v roce 1991, vítěz českého poháru horských kol ... Dalo by se říci, že leganda naší terénní cyklistiky prodává legendu. 

 

 

 

 

 

datum: 26.07.17 - kategorie: Technika
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign