deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Leader Fox na rok 2019 překvapil zajímavými modely kol

Podzim je období pro předváděci akce firem, které prezentují své nové modely kol obchodníkům, kteří vám je budou v maloobchodě nabízet. Mezi ně samozřejmě patří i domácí výrobce kol, českobudějovický  Leader Fox. Jeho výroba zasahuje nejen na náš domácí trh, ale především do zahraničí. Leader Fox rozhodně patří k největším domácím producentům kol a je velmi silný zvláště v segmentu elektrokol. Je u nás jedním z prvních, kdo je začal nabízet. Leader Fox každoročně posouvá svou kolekci výše a při každé naší návštěvě mile překvapí. Pro letošní rok nabízí neuvěřitelných 90 modelů kol. V tomto počtu je 20 modelů elektrokol se středovým (centrálním) motorem a 16 modelů elektrokol se zadním motorem. Vybírat je tedy opravdu z čeho. Podívejte se na naši fotoreportáž z předváděcí akce. Podrobněji vás s novými modely kol tradičně budeme seznamovat v testech této značky.

 

Můžete si kliknutím spustit video

 

 

První model, který nás dolova udeřil do očí, je (zatím) prototyp silničního ekola, osazeného motorem Fazua. Leader Fox je tak naší první domácí firmou, která bude nabízet vlatní silničku poháněnou nejen vaším tělem, ale i motorem.

 

Druhým překvapením byl celoodpružený model. Jedná se o cenově přístupný model.

 

Ti, kteří rádi na kole cestují, milují turistiku, ale už s ohledem na svůj pokročilejší věk nebo zdravotní problémy, případně jste pohodáři, určitě se vám bude líbit ekolo model Lucas Gent. V nabídce je i dámská verze Lucas Lady. Cena pod padesát tisíc.

 

Leader Fox má svou moderní lakovnu. Není tedy pro něj problém motory na svých kolech barevně vyladit.

 

Kola se prezentovala i va věšácích ve firemní prodejně. 

 

Elektrokola Leader Fox jsou osazena buď běžnými ovladači ...

 

...nebo od letoška miniutarními. Fungují stejně jako ty v běžné velikosti, ale jsou příjemně malé.

 

O největší rozruch mezi obchodníky se ale postaraly velmi vyvedené modely elektrokol Altar, Bend Gent, Bend Lady, Awalon 29 Gent, Exter Gent. Skvěle zaintegrovaná baterie do spodní rámové trubky, tu shora, pro váš pohled dolů, stíní postupně rozšířená horní rámová trubka. Máme rádi elektrokola, která se svým designem blíží k běžným kolům pouze na "lidský" pohon. U těchto modelů to Leader zvládl velmi dobře. Méně znalý člověk možná ani nepozná, že jedete na elektrokole.

 

Model Leader Fox Altar je skutečně vydařený.

 

Nad koly se samozřejmě diskutuje. Výrobce potřebuje znát zkušenosti maloprodejců, poslouchá jejich poznatky a samozřejmě se je snaží zohlednit při svém vývoji. 

 

 

 

Leader Fox pracuje se středovými motory Bafang, modely M500, Modest a Maxdrive.

 

 

Model Leader Fox Arimo je ve verzi průměrů kol 29 i 27,5. Je za zajímavou cenu 35.990 Kč.

 

 

Další informace získáte na firemních stránkách www.leaderfox.cz

 

 

 

 

 

 

 

datum: 09.10.18 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign