deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Kurzy jízdy na Rychlebských stezkách

Chcete se naučit ovládat své kolo ještě lépe, než to zatím umíte? Chcete se naučit efektivně a bezpečně projíždět zatáčky? Nebo snad přeskakovat překážky, odskakovat předním i zadním kolem, pracovat správně tělem při projíždění terénních nerovností? I mnoho dalšího vás naučí lektor Dušan Mihalečko na trailech Rychlebských stezek při některém víkendu, který si vyhradil pro zájemce o jezdecké zdokonalení.

Dušana možná znáte jako bývalého dlouholetého redaktora časopisu Cykloservis. Ale také jako vynikajícího kameramana, který v současnosti natáčí i pro televizi. Dušan také pracoval jako profesionální instruktor jízdy v legendárním kanadském Whistleru, kde načerpal mnoho zkušeností nejen na opravdu náročných tratích, ale i jako cyklistický pedagog.

Během dvoudenního kurzu dokáže váš mozek při jízdě na kole doslova přeprogramovat tak, abyste se přestali obávat náročných překážek. Potom bude pro vás jízda nejen po Rychlebských stezkách doslova požitkem.

Kontakt: info@rychlebskestezky.cz a www.rychlebskestezky.cz

 

Dušan točil samozřejmě i ve Whistleru

 

MTB Trilogy 2014 je také Dušanovo "výživné" video

 

datum: 16.06.15 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign