cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pells_07_2022.png

Kralovický SPOKE maraton

Kralovický SPOKE Maraton se pojede už pojedenácté

Sport Kemp Kralovice ožije na konci prázdnin cyklisty. V sobotu 30. srpna tu své zázemí totiž najde Kralovický SPOKE Maraton. Oblíbený závod se pojede na trasách třech různých délek.

V Kralovicích nedaleko Plzně už lze mluvit o tradici: 30. srpna 2014 tu odstartuje již jedenáctý ročník oblíbeného závodu horských kol. Přesto pořadatelé neupadli do rutiny a přinášejí několik novinek. Tou nejpodstatnější je prodloužení nejdelší trasy. Trénovaní bikeři, kteří mají rádi výzvy, se tedy mohou nově vydat na poctivých 70 kilometrů a nahlédnout do terénů Přírodního parku Horní Střela.

Zázemí Kralovickému SPOKE Maratonu poskytne Sport Kemp Kralovice. Jeho areál bude nejdříve svědkem dětských závodů v dopoledních hodinách, následovat bude v pravé poledne start nejdelší trasy na 70 km a po půlhodinách se na trať vydají i účastníci závodů na 38 km (12.30) a 25 km (13.00). Tu svou trať si na Kralovickém SPOKE Maratonu tedy může najít každý.

Zatímco nejkratší trasa je vhodná i pro malé či méně zkušené bikery a bikerky, dlouhá trasa naopak nabízí dostatek terénního andrenalinu i největším střelcům. Pokud se rozhodnete pro absolvování nejdelší tratě, nejenže zblízka poznáte okolí Kralovicka na severním Plzeňsku, ale jako třešničku na dortu budete mít možnost projet městem Rabštejn, které je nejmenší ve střední Evropě.

Na závod je možné se registrovat on-line na stránkách www.spokemaraton.cz. V ceně startovného, které je u přihlášek uskutečněných do 24. srpna 2014 zvýhodněné, je kromě startovního čísla se jménem a občerstvení v závodě i po něm i upomínkový předmět. Ti nejlepší v jednotlivých kategoriích se pak mohou těšit na věcné ceny od partnerů závodu.

 

Přijeďte si užít poslední prázdninový den do Kralovic!

 

TERMÍN KONÁNÍ: 30. srpna 2014

 

TRATĚ

TRASA A (70 km)

TRASA B (38 km)

TRASA C (25 km)

 

PROGRAM

10:00 - START závodu dětí
11:00 - vyhlášení výsledků závodu dětí
12:00 - START trasa A (70 km)
12:30 - START trasa B (38 km)
13:00 - START trasa C (25km)
16:00 - uzavření výsledků (časový limit)
16:30 - vyhlášení výsledků

 

Více informací: www.spokemaraton.cz

datum: 04.06.14 - kategorie: Sport
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign