deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

König a čtyři další posilují SKY

Britský tým Sky se rozhodl jít jinou cestou při prezentaci svých posil pro další sezóny. Představil pět nových závodníků najednou teprve poté, co získal jistotu podpisu všech pěti. Dost tím zamotal hlavu českým fanouškům, kteří se nemohli dočkat informace, ve kterém dresu tedy Leopold König bude následující roky jezdit. Dnes je to konečně oficiální. 
Sky posílil opravdu výrazně, ale také s rozmyslem. Nejbohatší tým světa si může dovolit v podstatě kohokoliv, ale na rozdíl od jiných celků nejde jen po velkých hvězdách, těch má totiž už dost. Nakonec přijde pět závodníků různého zaměření. 

Leopold König a Nicolas Roche posílí tým v kopcích a etapových závodech. Lars Peter Nordhaug už v týmu Sky jednou působil a předvést by se měl hlavně v těžkých jednorázovkách. Andy Fenn je sprinter, Brit a velký talent, který zatím tolik nepřesvědčil. V týmu Omega Pharma - Quick Step nedostal moc příležitostí. Wout Poels je velmi univerzální závodník, silný hlavně v kopcích, ale umí i těžké jednorázovky a je dobrý i v koncovkách závodů. Celkově je to cyklista se vzrůstající výkonností.Z českého pohledu je samozřejmě nejdůležitější přestup Lea Königa. Co od něj v týmu očekávají nevíme a chytřejší nejsme ani z prohlášení Davida Brailsforda, šéfa týmu: "Leopold je velký talent. Jel dvě Grand Tour a v obou zářil. Leo je obdařen kombinací vrchařských a časovkářských schopností, takže bude skvělou posilou. Nemůžeme se dočkat budoucí spolupráce." ......

Kompletní podrobný článek si můžete otevřít na portálu ROADCYCLING ZDE

datum: 01.10.14 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign