Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Konec defektů !

Asi také znáte ten nepříjemný pocit, kdy při pohodové vyjížďce, za krásného počasí, uprostřed lesa uslyšíte ten strašný zvuk sssssssssssssssssssssss..... vyděšeně koukáte, jestli to je přední nebo zadní kolo, ale to je vlastně lhostejné. Šup z kola, do brašničky pro rezervní duši, nepříjemná výměna, kdy si zasmolíte ruce, popadnout minipumpičku se kterou budete pár minut zápasit, abyste do duše dostali náležitý tlak. Při nejhorším ale zjistíte, že rezervní duše je také píchlá (já děravá hlava, minule jsem ji v brašničce zapomněl vyměnit), při montáži novou duši cvaknete montpákou a tak i ta začne ucházet nebo pumpička nepumpuje, protože jí občas nepromažete píst.

Všechny tyto trable ale nemusíte mít, pokud si namontujete duše, které neuvěřitelně odolávají ucházení vzduchu i když jsou doslova protkány hřebíkem. Podívejte se na velmi pěknou a názornou ukázku porovnání klasické duše, duše Slime Classic a duše Foss.

http://www.youtube.com/watch?v=6EPiu16htqE
datum: 17.05.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign