Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Kolo pro ty, kteří nemilují svůj život

I když nás neustále zaplavují modely kol, které mají trubky ohnuté smyslně až nesmyslně a jejichž výrobci nás přesvědčují, že právě to jejich ohnutí nebo podivná geometrie je to nejlepší, co kdy zeměkoule spatřila, nikdo nepřekoná klasický trojúhelník. Znalci kol vědí, že to nejhezčí je v ladných tvarech, ve správných úhlech a v konečném barevném designu.

Doslova designovou lahůdku dává na trh v limitované edici firma Cinelli, která tento skvost vyrobila na počest výročí šíleného závodu šílených jezdců, kteří se řítí večerními ulicemi nejen amerického Brooklynu, , aniž by jejich kola měla namontována tak potřebnou součástku (pro normální jezdce), jakou jsou brzdy. Edice Cinelli RED HOOK CRIT je pojmenována po závodě Red Hook Criterium.

Kola typu festka, která mají jeden pevný převod a u kterých se rychlost upravuje protišlapáním, jsou pro opravdové tvrdé nátury, které milují adrenalin a nemilují svůj život.

Na stránky závodu se podívejte ZDE. Najdete tam také nějaké to video z jednotlivých akcí.

Nebo se podívejte na video , kde se závodí až "lítaj třísky"

A krásný model kola je tady:

 

 

 

 

 

 

 

datum: 05.04.14 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign