Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

KéO za pár kaček - cenově nejdostupnější silniční pedály

KéO za pár kaček!

Francouzský Look přichází na trh s novinkou, zatím bezkonkurenčně nejdostupnějšími silničními pedály řady KéO. Patentovaný systém využívá jednodílné tělo (!!!), jehož pevnou součástí je i zarážka a k samotnému upnutí se využívá pružnosti kompozitu. Materiál pedálu tak nahrazuje standardní pružinu a celková hmotnost páru pedálů se díky minimalizaci konstrukce dostala na velice příznivou hodnotu 245 gramů. Samozřejmostí je klasický standard KéO, tedy kompatibilita se zarážkami dané řady silničních pedálů. Cena 850 korun je určitě velkým lákadlem. Nejekonomičtější silniční pedály francouzské značky tak budou nejen spolehlivým vybavením začínajících silničářů, ale využití pravděpodobně najdou také na tréninkových kolech („zimácích“) výkonnostních jezdců či závodníků.

look_keo_pedals

(kad)

datum: 15.07.12 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] rolex replica

    Cena 850 korun je určitě velkým lákadlem. Nejekonomičtější silniční pedály francouzské značky tak budou nejen spolehlivým vybavením začínajících silničářů

    20.06.13, 10:00:25
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign