Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Když potkáte božského Maria

Když potkáte božského Maria

Víte v čem je cyklistika také nádherná? V tom, že pokud jste ve správný čas na správném místě, můžete potkat jakoukoliv hvězdu pelotonu. Třeba při práci, což je pro ní jízda na kole. Můžete se jí často "píchnout" do háku a pokud vydržíte, vézt se za ní i několik kilometrů. To se vám třeba v případě fotbalu asi nepřihodí, protože Ronalda na silnici s míčem asi nepotkáte a na stadion vás za ním na pár přihrávek rozhodně nepustí.

Náš bývalý vynikající silničář Jirka Škoda, majitel bronzové olympijské medaile a držitel trofeje Adidas, někdejší ceny pro nejlepšího amatérského silničáře (z dob, kdy se peleton dělil) takto na italské silnici potkal Maria Cipolliniho. Jednoho z nejlepších spurtérů všech dob. Však také Mario vyhrál 42 etap na Giro d´Italia a 12 na Tour de France. V roce 2002 se stal Mistrem světa v silničním závodě jednotlivců. I když Maria na nějakém závodě Grand Tour asi již neuvidíme, protože svou kariéru zakončil, pořád trénuje. V letošním roce by chtěl absolvovat většinu největších silničních maratonů.

Mario jezdí samozřejmě na kolech své značky a stejně tak obléká Cipollini oblečení. A jak je patrné z fotografií, používá také brýle a cyklistickou přilbu Salice.

mario_cipollini

 

mario_cipollini_21

datum: 25.04.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign