schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Když potkáte božského Maria

Když potkáte božského Maria

Víte v čem je cyklistika také nádherná? V tom, že pokud jste ve správný čas na správném místě, můžete potkat jakoukoliv hvězdu pelotonu. Třeba při práci, což je pro ní jízda na kole. Můžete se jí často "píchnout" do háku a pokud vydržíte, vézt se za ní i několik kilometrů. To se vám třeba v případě fotbalu asi nepřihodí, protože Ronalda na silnici s míčem asi nepotkáte a na stadion vás za ním na pár přihrávek rozhodně nepustí.

Náš bývalý vynikající silničář Jirka Škoda, majitel bronzové olympijské medaile a držitel trofeje Adidas, někdejší ceny pro nejlepšího amatérského silničáře (z dob, kdy se peleton dělil) takto na italské silnici potkal Maria Cipolliniho. Jednoho z nejlepších spurtérů všech dob. Však také Mario vyhrál 42 etap na Giro d´Italia a 12 na Tour de France. V roce 2002 se stal Mistrem světa v silničním závodě jednotlivců. I když Maria na nějakém závodě Grand Tour asi již neuvidíme, protože svou kariéru zakončil, pořád trénuje. V letošním roce by chtěl absolvovat většinu největších silničních maratonů.

Mario jezdí samozřejmě na kolech své značky a stejně tak obléká Cipollini oblečení. A jak je patrné z fotografií, používá také brýle a cyklistickou přilbu Salice.

mario_cipollini

 

mario_cipollini_21

datum: 25.04.11 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign