Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Když dáte Yeti do Yeti

Posledním škodováckým modelem na trhu je Yeti. Tento vůz jsme si od výrobce vypůjčili, abychom ho nejen prověřili v pořádném terénu, ale i z hlediska použití pro cyklisty. Vyzkoušeli jsem především, jakým zbůsobem lze do něj umístit kolo. Tolik důležitou veličinu pro každého cyklistu, který si vybírá nový vůz. A aby to bylo naprosto stylové, použili jsme samozřejmě kolo značky Yeti.

 

datum: 02.12.09 - kategorie: Technika

Komentář:

  1. [1] Marek

    ... dobry pocin, lec to kolo tam skladate jak salat. Kolo v Yetine se prevazi stejne jako v Roomsteru s tim, ze tady mate jeste vice mista do sirky! Ja vozim kolo tak, ze sklopim obe sedacky, predni kolo z vidlice ven, jako ve Vasi videoukazce. Kolo se dava do kufru zadnim kolem dovnitr kolmo na stojaka. Zadnim kolem mezi sklopene sedacky. Predni vidlice stoji na podlaze s riditky rovnobezne s vikem zadniho kufru. Na jedne strane kolo na druhe dost mista pro psa. Obcas dojizdim pro kamose, kteri z nejakeho duvodu nejsou schopni navratu z vyjizdky. To pak stejnym zpusobem vezu dve kola a tri pasazery. Jedna zadni sedacka pro pasazera a druha pulka pro dve kola stejnym zpusobem vedle sebe. Mejte se a hodne zdaru!

    03.12.09, 10:53:58
  2. [2] frantarakos@seznam.cz

    Marku,toto je pouze vytah z clanku, ktery si prectes v cisle 20, kde se tomu venujeme podrobneji - a pokud tam chces dat kola dve, pak mas docela problem. Kdyby byl prah nizsi nebo auto o 20 cm delsi, bude to zcela o necem jinem. A pri obracenem vlozeni jak pises se nam Yeti s rohy kvuli riditkum nevesel, coz vyresi vyjmuti sedacek. A to jsme v tistenem testu samozrejme pochvalili. At to jezdi !

    03.12.09, 14:04:01
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign