katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Katalog kol, modely 2012

V minulých dnech byl spuštěn na našich stránkách největší a nejnavštěvovanější katalog kol s modelovou řadou pro rok 2012. Do katalogu zařazujeme kola, která pro vás představují skvělé nákupy v letošním roce a která vám můžeme doporučit. V současné době je do katalogu zařazeno již 1.300 modelů kol. Kola jsou rozdělena do 30 kategorií podle použití. Můžete si ovšem vybírat i podle značky, která vám je blízká. Při výběru jsou kola seřazena od nejlevnějších modelů po nejdražší. Pokud značku, kterou jste si vybrali, nemůžete sehnat ve vašem okolí, kontaktujte dovozce (www odkaz pod každým kolem), který vám již poradí, kde nejblíže vašemu okolí kolo zakoupíte. Můžete také využít naši databázi maloobchodů, kde u každé prodejny jsou uvedeny značky kol, které prodejna nabízí. V dnešní době, kdy většina prodejců nabízí prodej na dálku při objednání telefonicky nebo po internetu, není problém vybrané kolo zakoupit odkudkoliv. Informujte se ovšem na záruční podmínky, garanční prohlídky (dnes i pro kola běžné) a podobné záludnosti, které může prodej na dálku mít.

Katalog neustále doplňujeme. Nová kola vkládáme okamžitě, jakmile obdržíme některé podklady od dovozců a výrobců. Jeho konečná verze bude mít opět přes 3.000 modelů kol.

Ceny uvedené u jednotlivých kol se mohou u jednotlivých prodejců lišit.

 

Katalog kol je zde:

http://cykl.cz/section/katalog2012

 

Přehled maloobchodních prodejen je zde:

http://cykl.cz/section/maloobchod

datum: 16.01.12 - kategorie: Katalog kol

Komentář:

  1. [1] Fake Rolex

    V současné době je do katalogu zařazeno již 1.300 modelů kol. Kola jsou rozdělena do 30 kategorií podle použití. Můžete si ovšem vybírat i podle značky

    21.06.13, 05:39:16
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign