Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Katalog jízdních kol 2011

Katalog jízdních kol 2011

Každým dnem doplňujeme náš katalog kol Cykloservisu novými modely pro rok 2011. V současné době v něm naleznete již 1.500 modelů rozdělených do 28 (!) kategorií. Možná jste ani netušili, že tak zdánlivě obyčejná věc, jakou je jízdní kolo, má tolik podob pro nejrůznější použití. V našem katalogu naleznete kola pro děti, kola pro silniční cyklistiku, pro turistiku, ale i samozřejmě kola pro terénní cyklistiku. Nechybí modely pro „gravity“ disciplíny, tedy pro ty, kteří neuznávají fyzikální zákony a pohybují se na kole velmi často ve vzduchu. Nechybí samozřejmě modely pro pohodovou jízdu po městě a také kola, které jsou označována jako fenomén dnešní doby – elektrokola. Zkrátka, jedině v našem katalogu naleznete kola rozdělená do tolika skupin.

Náš katalog je velmi přehledný, jednoduchý a uživatelsky velmi přívětivý. Mysleli jsme při jeho tvorbě na to, že kolo si chcete především jednoduchým způsobem vybrat a ne složitě se prokousávat přemrštěnou a nepřehlednou grafikou s nesmyslnými možnostmi, které by mohl ekatalog nabídnout, ale které málokdo použije a které mnohé obtěžují.

Katalog neustále doplňujeme. Jeho výhoda je, že v našem katalogu naleznete neustále aktualizované údaje. Především ceny, které jsou v katalogu sice doporučené, ale které se samozřejmě v různých obchodech mohou lišit. Přesto, pokud dojde ke zlevnění některých značek a modelů, většina maloobchodů zareaguje a takřka všichni cenu v krátkém časovém horizontu sníží (se zvyšováním se snad ani nepočítá) s ohledem na konkurenci. Ceny uvedené v našem katalogu kopírují trh.

Přejeme vám příjemný výběr vašeho nového kola na příští sezónu a nezapomeňte, že u každého kola naleznete odkaz na dovozce nebo výrobce, na jehož stránkách získáte další informace. Také můžete využít databáze maloobchodů http://cykl.cz/section/maloobchod, kde si můžete vybrat prodejce podle značky, místa atd.

datum: 22.12.10 - kategorie: Katalog kol
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign