schindler_brezen_2018

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_leden_2018

Katalog jízdních kol 2011

Katalog jízdních kol 2011

Každým dnem doplňujeme náš katalog kol Cykloservisu novými modely pro rok 2011. V současné době v něm naleznete již 1.500 modelů rozdělených do 28 (!) kategorií. Možná jste ani netušili, že tak zdánlivě obyčejná věc, jakou je jízdní kolo, má tolik podob pro nejrůznější použití. V našem katalogu naleznete kola pro děti, kola pro silniční cyklistiku, pro turistiku, ale i samozřejmě kola pro terénní cyklistiku. Nechybí modely pro „gravity“ disciplíny, tedy pro ty, kteří neuznávají fyzikální zákony a pohybují se na kole velmi často ve vzduchu. Nechybí samozřejmě modely pro pohodovou jízdu po městě a také kola, které jsou označována jako fenomén dnešní doby – elektrokola. Zkrátka, jedině v našem katalogu naleznete kola rozdělená do tolika skupin.

Náš katalog je velmi přehledný, jednoduchý a uživatelsky velmi přívětivý. Mysleli jsme při jeho tvorbě na to, že kolo si chcete především jednoduchým způsobem vybrat a ne složitě se prokousávat přemrštěnou a nepřehlednou grafikou s nesmyslnými možnostmi, které by mohl ekatalog nabídnout, ale které málokdo použije a které mnohé obtěžují.

Katalog neustále doplňujeme. Jeho výhoda je, že v našem katalogu naleznete neustále aktualizované údaje. Především ceny, které jsou v katalogu sice doporučené, ale které se samozřejmě v různých obchodech mohou lišit. Přesto, pokud dojde ke zlevnění některých značek a modelů, většina maloobchodů zareaguje a takřka všichni cenu v krátkém časovém horizontu sníží (se zvyšováním se snad ani nepočítá) s ohledem na konkurenci. Ceny uvedené v našem katalogu kopírují trh.

Přejeme vám příjemný výběr vašeho nového kola na příští sezónu a nezapomeňte, že u každého kola naleznete odkaz na dovozce nebo výrobce, na jehož stránkách získáte další informace. Také můžete využít databáze maloobchodů http://cykl.cz/section/maloobchod, kde si můžete vybrat prodejce podle značky, místa atd.

datum: 22.12.10 - kategorie: Katalog kol
id

id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign