Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Kam pro kolo Cannondale?

(aktualizováno)Kola Cannondale již dříve patřila k absolutnímu technologickému vrcholu a na výsluní se vyhřívala dost dlouho sama. V současnosti samozřejmě patří neustále k tomu nejlepšímu, co cyklotrh nabízí, ale o své místo mezi hi-endovými stroji se musí již dělit s mnoha dalšími značkami. Svět se v tomto ohledu srovnal. A navíc, Cannondale již dávno není kolem pro vyvolené, pro bohatší nebo znalce, neboť dříve ani jiná, než špičková kola nenabízel. Cannondale dodává v současnosti vedle špičkových modelů i kola, které lze nazvat prodejními položkami. Tedy kola levná, obyčejná. Vždyť pořídit si kolo Cannondale za patnáct tisíc není pro většinu nic nemožného. Přesto si Cannondale zachovává status jakési výjimečnosti, kterou by neměl prodávat každý. Bohužel, už při pohledu na nízkou úroveň internetových stránek (nebo dokonce jejich nefunkčnost) některých prodejců si říkáme, že sem bychom si pro kolo Cannondale určitě nešli. Prodej Cannondale vyžaduje s ohledem na značku vyšší úroveň prodeje, dokonale vyškolený personál a skvělý servis. A takové prodejny vám v našem malém výčtu (z mnoha dalších podobných prodejen) představujeme a doporučujeme. Vždyť Cannondale je pořád skvost, pro který si mnozí neváhají přejet půl republiky, aby si ho přivezli z prodejny, kde jeho prodeji rozumí.

 

 


 

Ski a Bikecentrum Radotín

Ski a Bike Centrum Radotín patří mezi ty prodejny, kde najdete vše od základního až po to nejfajnovější zboží. Personál je velmi kvalifikovaný, což platí samozřejmě i o mechanicích, kteří si poradí s každým problémem. K prodejně patří také testcentrum nových modelů kol a dokonce i BG Fit studio, kde vám seřídí posed tak, jak ho máte správně mít. Ski a Bikecentrum Radotín není jen prodej a opravy, je to i půjčovna kol,  bazar dětských kol, kola vám zde pojistí a dokonce mají službu privátního nákupu, kdy se vám budou věnovat s tou nějvětší péčí i mimo otevírací dobu. Centrum v Radotíně je velmi příjemná prodejna, kde naleznete opravdu individuální přístup. Vždyť také nabízí 25 let zkušeností!

Prohlédněte si virtuálně prodejnu ZDE

Kontakt: www.kola-radotin.cz

 

 

 

 


 

  

Bikefactory, Strakonice

BikeFactory, to je špičkový servis a velmi odborný prodej v podání party opravdových nadšenců, kteří se věnují například enduro ježdění a budování trailů, ale třeba i pořádání testovacích akcí pro veřejnost. Chcete si vyzkoušet nejnovější Cannondale v odpovídajícím terénu – dříve než vytáhnete z peněženky celou kupní cenu? Díky BikeFactory by byla škoda tuto lákavou možnost nevyužít, a k tomu si můžete v útulném prostředí prodejny klidně jen posedět u kávy a s ochotnými prodejci i mechaniky probrat nejen stav vašeho biku či silničky, nákup nového kola, ale třeba si i nechat doporučit, kam se v okolí vydat a který sjezd byste určitě neměli minout.

Kontakt: www.bikefactory.info

 

 


  

Bikeclinic, Praha

Opravdovou speciálkou na kola Cannondale naleznete v Praze v Korunní ulici. Nadmíru moderní prostředí vás zavede do světa kol Cannondale. Můžete se zde stát členem exkluzivního klubu a dokonce zde, snad jako v jediné cykloprodejně v ČR, můžete zaplatit Bitcoiny.

Kontakt: www.bikeclinic.cz

 

 


  

 

Bikegallery, Praha

Prodejna Bikegallery v Praze patří mezi ty lepší, které na území hlavního města Prahy najdeme (v Praze je asi 100 specializovaných prodejen s jízdními koly). Prodejnu vlastní cyklista tělem i duší Jiří Vent. Bývalý reprezentant, který se účastnil mistrovství světa i olympijských her v roce 1992 v Barceloně. Můžete se tedy spolehnout, že kolo Cannondale vám prodá znalec nadmíru povolaný, který navíc tři roky nabíral zkušenosti z cyklistického obchodního prostředí v USA. V Bikegallery se můžete stát členy klubu s různými věrnostními výhodami.

Kontakt: www.bikegallery.cz

 

 


 

 

Velosport Valenta, Jihlava (další prodejna Pelhřimov)

Historie prodejny Velosport Valenta sahá až do roku 1991. Nemusíte se tedy obávat, že budete kolo Cannondale nakupovat u nějakých začátečníků. Naopak, nakoupíte a radit se budete v prodejně, která nabízí dokonalý prodejní servis a kde personál má dokonalé znalosti o tom, co nabízí. U "Valenty" naleznete vystavených mnoho i těch nejdražších kol. Samozřejmostí je i testování před vlastním nákupem kola.

Konakt: www.velosport.cz

 

 


 

 

Theosport, Karlovy Vary

Nemáme v republice příliš cyklistických mistrů světa, ale na jednoho můžete narazit v Karlových Varech, kde vlastní prodejnu Theosport pan Theodor Černý, mezi cyklisty zvaný "Toďa". Prodejnu otevřel již v roce 1991. Co také jiného zbývá někomu, kdo se pyšní nejvyšším cyklistickým titulem, tituly mistra republiky nepočítaně, medailí z olympijských her a i když byl v reprezentaci především jako dráhař, vyhrál velmi prestižní silniční závod Praha - Karlovy Vary - Praha. Prodejna Theosport je obrovský prostor s velkou nabídkou, kde samozřejmě kola Cannondale nechybí a kde jim i samozřejmě rozumí.

Kontakt: www.theosport.cz

 

 


  

 

Jump Sport Plus, Frýdek Místek

Jakmile si otevřete internetové stránky prodejny Jump Sport, jste okamžitě ve virtuálním prostředí prodejny a budete překvapeni nabídkou. Ale tak to má v cyklistické prodejně vypadat. Zákazník, cyklista, se musí okamžitě cítit dobře, musí vědět, že je ve správném prostředí. A to rozhodně Jump Sport splňuje. Kolo vám zde předvedou samozřejmě velmi znalí prodavači, ale budou se vám o něj starat tým mechaniků, kteří jsou sami velmi aktivní cyklisté. Jump sport dokonce nabízí možnost výměny některých komponentů, které potřebujete na novém zakoupeném kole vyměnit.

Kontakt: www.jumpsport.cz

 

 


 

 

Axit, Náchod

Prodejna Axit v Náchodě patří vedle své nabídky zboží v kamenné prodejně i mezi největší internetové prodejny v republice. To již předjímá obrovský sortiment, mezi který nalezneme samozřejmě i kola Cannondale. Můžete si zde zakoupit kolo na splátky a zařadit s do věrnostního programu.

Kontakt: www.axit.cz

 

 

 

datum: 15.06.16 - kategorie: Kde dobře nakoupit?
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign