Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Kalhoty Rogelli Cortina

Rogelli Cortina MTB

Maximální univerzalita, to je spojení, které dokonale vystihuje volné tříčtvrteční kalhoty Rogelli Cortina. Jejich primární určení je samozřejmě pro jízdu na horském kole, nicméně odepínatelné vnitřní kalhoty s antibakteriální vložkou a především civilně vyhlížející střih jim dávají možnost využití i při jiných sportovních aktivitách nebo třeba při pěší turistice.

Samotné kalhoty jsou ušity z velice tenkého, a přitom odolného materiálu Dynatech R-Star. Ten zajišťuje optimální vzdušnost, a zároveň díky nízké gramáži nijak neomezuje jezdce při šlapání. Střih je nahoře spíše užší a v nohavicích se lehce rozšiřuje. Zapínání vpředu na zip s patentem je bezproblémové. Stahování v pase má na starosti stavitelný pásek s trojicí fixačních bodů. Maximálně promyšlené je řešení kapes. Přední jsou umístěny klasicky, ale zadní jsou přístupné zboku, takže jsou v ideálním dosahu. Všechny mají navíc zapínání na suchý zip.

Vnitřní kalhoty jsou ušity ze síťovaného materiálu Cooldry, který nabízí nejen skvělou prodyšnost a odvod vlhka od pokožky, ale také nadprůměrnou elasticitu. Obepnutí těla a usazení vnitřní vrstvy na těle je proto vynikající. To je výhodou především pro správnou funkci antibakteriální vložky. Její sendvičová konstrukce z materiálu 3D-Coolmax je doplněna o stříbrná vlákna, která zamezují množení bakterií a potlačují pachy. Tvar vložky i její profilace poskytují při jízdě maximální komfort, což v případě volných kraťasů nebývá vždy pravidlem. Z téhož důvodu je nahoře střih o něco užší, aby bylo zajištěno lepší usazení kalhot na těle. Jediné, co jsme vzhledem k tříčtvrtečnímu provedení trochu postrádali, byla možnost stahování konců nohavic. To je ale pouze detail, jinak zaslouží střih, zpracování i použité materiály pochvalu.

Cena kalhot je Rogelli Cortina MTB 1449 korun. V nabídce je pouze černá verze, a to ve velikostech M až 3XL.

(kad)

Plusy: vzdušnost provedení, prodyšnost vnitřních kalhot, střih, tvar vložky

Minusy: absence stahování nohavic

kontakt: www.rogelli.cz

rog1

datum: 13.05.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign