Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Kalas TitanWhite

Kalas TitanWhite

Silniční kolekce domácí značky Kalas, nazvaná TitanWhite, sází na přiléhavý střih, pečlivé zpracování a především na nepřehlédnutelný design. Přestože je v nabídce i decentnější černá varianta s bílou či červenou grafikou, každý správný silniční exhibicionista s vyšvihaným tělem pravděpodobně zvolí právě bílou. Celá kolekce Kalas TitanWhite zahrnuje dres, kraťasy, lehce zateplené návleky na ruce, bundu a klasickou letní čepičku.

Jak již bylo zmíněno, střihově je kolekce zaměřena spíše na závodníky a sportovní jezdce, čemuž odpovídá i provedení dresu. Zkrácený přední díl, celorozepínací provedení, užší límeček a lehce stažený spodní lem s protiskluzovým zakončením, to jsou jeho charakteristické prvky. Velice vzdušný materiál Alketis Micro tvoří čelní a kalastitanzadní panely, boky jsou tvořeny síťovinou pro ještě účinnější ventilaci. Ramenní partie s raglánovými rukávky jsou kvůli maximální tvarové i velikostní přizpůsobivosti z klasické lycry.

Usazení na těle je velice příjemné, totéž platí o vysoké prodyšnosti použitých materiálů. Spodní lem se silikonovým proužkem účinně zabraňuje vykasávání zadního dílu, 3 zadní kapsy jsou tedy stále v optimální poloze. Jejich nadprůměrná hloubka zajišťuje bezpečné uložení obsahu. Prostřední kapsa je navíc vybavena menší kapsičkou na zip pro uložení mobilu, peněz či dokladů. Plusem je instalace reflexních proužků do zadních vertikálních švů.

Trojice barevných kombinací dresu je nabízena ve velikostech S až 3XL. Cena dresu TitanWhite je 1290 korun.

Kraťasy kolekce TitanWhite doplňují střihově i designově předchozí dres, jsou tedy rovněž v nabídce ve třech barevných provedeních. Střih využívá zadního panelu ve tvaru podkovy a nově použitých „J“ panelů vpředu. Usazení na těle je díky tomu maximálně přesné a pohodlné. Matná lycra se tváří hodně luxusně, což samozřejmě v našem případě podtrhlo její bílé provedení. Spodní lem je vybaven protiskluzovým zakončením se silikonovým proužkem. Přední a ramenní část laclu je tvořena lycrou, zadní panel pak pro zvýšení prodyšnosti vysoce pružnou síťovinou. Vnitřní dvoudílná vložka Elastic Pro Plus působí sice dost rozměrně, v praxi ale nabídne dobré rozložení tlaku a zvýšení komfortu. Ke střihu nemáme připomínky, ovšem rozhodně by se nám vzhledem k celkově pěknému provedení kalhot líbilo použití plochých švů. Ty zde trochu chybí. Pochvalu naopak zaslouží použití reflexe v zadních švech a především pak zmiňovaná síťovina na zádech.

Cena kraťasů TitanWhite je 1290 korun, nabízené velikosti jsou rovněž totožné s dresem.

(kad)

datum: 12.09.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign