Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Kalas Mission Light

Kalas Mission Light

Cyklistická bunda Kalas Mission Light je vynikajícím doplňkem pro podzimní a jarní počasí. Zateplený materiál Picollo Thermo na zádovém dílu je vpředu, na bočních panelech a na rukávech doplněn o membránový materiál W&W Mission light, zajišťující optimální ochranu proti proudícímu chladnému vzduchu. Celkově bunda sází na nižší gramáž použitých materiálů, tím pádem na větší teplotní univerzalitu i optimální prodyšnost.

Kalas Mission LightJak už bývá u produktů domácí značky Kalas dobrým zvykem, i zde je vsazeno na více obepnutý střih. Ostatně provedení bundy je orientováno především na silniční cyklistiku, kde krabacení či plandání materiálu rozhodně není žádoucí. Vzhledem k číslování jednotlivých velikostí má ideální délku jak díl trupu, tak samotné rukávy, které jsou hodně dimenzované i pro nadprůměrně „rukaté“ jezdce. Charakteristickým znakem bundy Mission Light je možnost odepínání rukávů, díky čemuž se dá z bundy během okamžiku udělat vesta s ideální ochranou ramen a s úzkými pružnými průramky. Šikmé zipy rukávů navíc nijak nenarušují povedený design bundy. Přitom odepnutí rukávů je natolik jednoduché, že je možné jej provést i během jízdy, tedy bez zastavení. V zadní kapse pak rukávy zaberou absolutní minimum místa.

Maximálně se nám osvědčila výška i celková šířka límce, stejně tak spokojeni jsme byli se spodním lemem s protiskluzovou gelovou úpravou.Fakt, že značka šije pro závodníky, se promítl také do hlubokých, maximálně praktických zadních kapes, z nichž prostřední je vybavena ještě jednou menší na zip. Pochvalu zaslouží také bohaté využití reflexních paspulí ve všech svislých švech.

Cena bundy Kalas Mission Light je 2490 korun. Vedle testované verze Titan White jsou v nabídce ještě dvě další,podstatně decentnější barevné varianty.

www.kalas.cz

Plusy: střih, jednoduché odepnutí rukávů, hluboké kapsy
Minusy: nenalezli jsme
datum: 08.12.09 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign