Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Jezdili jsme na kole Cadela Evanse

Pro některé je již zážitek pouze vidět na vlastní oči kolo, na kterém závodník vyhrál Tour de France. Tato možnost se tradičně objevuje na výstavě kol Eurobike ve Friedrichshafenu. Ale tam nevyrazí každý. Především tam se poprvé ukázalo široké veřejnosti žluté BMC, na kterém si dojel pro vítěznou trofej do Paříže Cadel Evans. Australský jezdec, který dlouho čekal na tento vítězný okamžik. Jeho stroj byl na Eurobike v neustálém obležení a mířila na něj neustále řada objektivů fotoaparátů. Překvapením bylo, když dovozce značky BMC, firma truconneXion, oznámila, že autentický stroj uvidí i návštěvníci na Bike Brno. A zatímco návštěvníci výstavy měli možnost kolo jen vidět a dotknout se ho, pro nás byl zase zážitek na kole jezdit a vyzkoušet, jak se Cadelův BMC SLR01 chová, jak brzdí, jak umí zatáčet a vést směr. V každém případě ani redaktor cyklistického časopisu nemá tolik možností jezdit na tak významném kole. Na kole, které v akci u televizních obrazovek sledovalo miliony diváků na celém světě a podél silnic statisíce nadšenců.

Cykloservis děkuje dovozci kol BMC, firmě trucconeXion, za poskytnutí kola Cadela Evanse k otestování. Test kola bude zveřejněn v Cykloservisu č.21, který bude na pultech prodejen začátkem prosince 2011.

cadel_evans_bmc_tour_de_france

cadel_evans_bmc_tour_de _france_easton

datum: 13.11.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign