Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Jedinečný přehled odpružených vidlic, modely 2007

Jedinečný přehled odpružených vidlic, modelové řady 2007 si můžete stáhnout ve formátu .pdf. Cykloservis vám jako první nabízí ucelený přehled seřazený do tabulky podle použití a ceny. Běžně se parametry vidlice uvádí společně s fotografií vidlice. To jej ovšem činí značně nepřehledným. Cykloservis šel tentokrát jinou cestou. Odpružená vidlice rozhodně není typem součástky, která by se vybírala podle vzhledu. Vybírá se především podle ceny, zdvihu, typu pružení, tlumení, hmotnosti a dalších jiných parametrů, které charakterizují kvalitu a typ vidlice. Proto jsme pro vás připravili pro tento rok tabulkový přehled, kde v jednotlivých sloupcích jsou přehledně uvedeny parametry. Fotografie vidlic potom naleznete na samém konci přehledu. Jsme rádi, že přehled jsme připravili tak kvalitně že je vyvěšen v nejedné cyklistické prodejně nebo dílně (byl otištěn v běžném vydání Cykloservisu). V minulých letech jsme podobné přehledy otiskovali již na začátku podzimu předcházejícího roku. To mělo ovšem nevýhodu, že ceny vidlic nebyly aktuální a do jarní sezóny se značně pokaždé liší. Je to způsobeno tím, že mnozí dovozci, tlačeni zaslat podklady přehledů vidlic a jejich ceny do časopisů, nejlépe ihned po výstavě ve Friedrichshafenu, kde jsou vidlice poprvé představeny veřejnosti, nemají ceny kvalitně zkalkulované a i ze strany výrobců dochází ke změnám.  V našem přehledu tedy naleznete naprosto aktuální ceny, které se mohou minimálně lišit dle nabídky konečných prodejců.
Současně si vás dovolujeme upozornit, že v tištěném Cykloservisu vychází na pokračování informace o servisech, údržbě a reklamacích jednotlivých značek vidlic. Jsou to pro každého majitele důležité informace, neboť vidlice bývá velmi choulostivá záležitost na údržbu, především na správnou údržbu. Přehled vidlic si můžete stáhnout zde:
http://www.cykl.cz/data/vidlice07/vidlice07.pdf

datum: 19.04.07 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign