deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Ján Svorada jako statkář

Kdy z cyklistů by neznal Jána Svoradu. Profesionála, který v loňském roce ukončil svou dlouhou kariéru, ve které dokázal vyhrát řadu profesionálních etap. K těm nejcennějším vítězství jistě patří jeho triumf v poslední etapě Tour de France. Stejně, jako byl Ján Svorada elegantní závodník a s elegancí dokázal projíždět vítězně cílovou páskou, podobně si vede i v jeho podnikatelských aktivitách. Mezi jednu z nich patří perfektní rekonstrukce statku na Vysočině ve vesničce Samotín. Možná že někteří znáte Samotín z vyprávění o samotínském vánku, záhadném bylinném likéru, který kdysi prodával ve svém stavení, proměněném na skutečně domácí hospůdku, pan Tlustoš. I my jsme kdysi tento šnaps za "pětpade" okusili. A nemohli jsme ani vynechat raritní budku pouze pro pány, ve které bylo třeba se při malé potřebě trefit do v rohu vyříznutém otvoru velikosti 5x5 cm.

Možná i vy budete chtít okusit krásný, ale drsný kraj, třeba na své bikové víkendy. Můžete se ve statku u Svoradů ubytovat. Vše po třebné naleznete na adrese www.samotin.cz.

datum: 23.01.07 - kategorie: Cestování
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign