Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Jak je to s Morati?

Internet je mocný nástroj, ne však všemocný. Přesto však jeho prostřednictvím může vnášet leckdo do všeho možného zmatek. Především prostřednictvím nejrůznějších diskusních chatů, kde se může kdokoliv k čemukoliv vyjadřovat a především naprosto anonymně. Stačí si zvolit přezdívku.

Na jednom takovém diskuzním fóru se objevila zpráva, že byla ukončena výroba titanových rámů a všech ostatních produktů, které jsou u nás vyráběny a prodávány pod značkou Morati. Jen málokdo, kdo se o cyklistickou techniku zajímá, tyto výrobky nezná. Vznesli jsme dotaz přímo na výrobce Morati, do firmy Mora Aerospace. Od ní jsme obdrželi jasnou a stručnou zprávu, že není pravda, že by firma ukončila výrobu produktů zn. Morati. Jedinou výjimkou jsou titanové sedlovky z důvodu poklesu poptávky po tomto produktu. Jak dále Miroslav Pokorný z firmy Mora Aerospace uvedl, všechny prezentované výrobky na jejich internetových stránkách je možné objednávat.

Výrobce produktů Morati, firma Mora Aerospace je součástí americké firmy Honeywell.

 

datum: 15.02.05 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign