Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Jak je to s jarním Sport Prague?

Tisková zpráva o stavu veletrhu Sport Prague 6 týdnů před jeho zahájením

            Letošní ročník největšího sportovního veletrhu v ČR SPORT PRAGUE 2005 jaro ukáže novou podobu cyklistické sekce. Důležitých změn bude hned několik. V prvé řadě uvidí návštěvníci cyklo expozice v nové ocelové hale s parametry světových hal, kde na rozloze 4000 m2 bude vystavovat na 60 cyklistických společností a není tajemstvím, že tato hala je již plná a to zbývá do začátku veletrhu ještě 6 týdnů! Dále je nutno podotknout, že k dnešnímu dni je na veletrh SPORT PRAGUE 2005 jaro přihlášeno více jak 350 firem     z 10-ti zemí světa.

            Na tomto „svátku sportu“ bude k vidění nejvíce TOP firem z cyklistického oboru za posledních 5 let a desítky dalších významných společností. Můžete se těšit na značky jako je: 4 Ever, Amulet, Anlen, Apache, Author, Basso, Campagnolo, Cannondale, Colnago, Favorit, Fuji, Galaxy, Gary Fischer, Giant, Giro, Haro, Joko, Kona, Merida, Ravo, Rock Machine, Specialized, Superior, Šírer, Trek, Twister …..

            Pomyslnou třešinkou na expozičním dortě bude první veletržní představení zcela nových značek na českém trhu jako je Devinci (Kanada) a Nishiki (Japonsko) od společnosti AgileSport.

            Pro širokou veřejnost je připraveno pro tento ročník hned několik příjemných dárků. Jednak otevření cyklo sekce pro veřejnost po celé čtyři dny veletrhu a dále bohatý doprovodný program, kde se návštěvníci mohou těšit např. na mobilní bike park o rozloze  2000m2 od společnosti UNIVERSE AGENCY (Author) pro bike trial exhibici za účasti trojnásobného mistra světa v trialu Petra Krause.

 

datum: 11.01.05 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign