katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Isostar Endurance + Crunchy Crackers

Kdyby vám někdo před pár lety tvrdil, že krekry se sýrem a šunkou bude možné koupit jako traťovku, asi byste jej považovali za blázna. Nicméně doba pokročila a v přemíře sladkých energetických tyčinek a doplňků pro sportovce se slané výrobky značky Isostar jeví jako vynikající nápad.

Dalším produktem ze „slané“ kolekce této značky jsou krekry z pohankové mouky, slepené k sobě směsí sýra a šunky. Vypadá to jednoduše, ale samozřejmě to není o dvojici krekrů namazaných šunkovým „taveňákem“, i když to tak v podstatě chutná. Tyto krekry se skládají z pohankové a rýžové mouky, dále produkt obsahuje maltodextrin, mléčné bílkoviny, palmový olej, chlorid sodný a sušenou smetanu, spolu se sýrem v prášku a sušenou uzenou šunkou v prášku. Dále lecitin, konzervant, aromata nebo cukr. Tolik rozbor složení a dodejme jen, že energetická hodnota v jednom 25g balení je 454 kJ/108 kcal. Procentuální obsah nabídne převážně sacharidy, bílkoviny, cukry, tuky, nasycené mastné kyseliny a malé množství soli. To vše při ceně 129 korun za balení se čtveřicí 25g sáčků.

Ty lze za jízdy jednoduše roztrhnout, a i když krekry působí na první dojem jako hodně suché, velice lehce se koušou a v ústech dobře rozpouštějí, takže nebylo nutné je při konzumaci za jízdy nějak extra zapíjet. Slaná chuť a vůně uzené šunky jsou při závodu návratem do reality domácí kuchyně, takže to uvítaly především chuťové buňky a žaludek nijak neprotestoval. Spíše máte po konzumaci chuť na další kousek, což výrobce nijak neomezuje, a ani při našem testu „na vlastním těle“ to nevedlo k nějakým obtížím. Slané krekry tedy můžeme s klidem doporučit, pokud máte tenhle druh stravy rádi a chcete si zpestřit jídelníček při závodě něčím chuťově odlišným. Jen alergici, vegetariáni a vegani, pozor na složení, tady byste mohli narazit. Seznam alergenů najdete na stránkách výrobce www.isostar.com.

(už)

 

datum: 07.09.16 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign