deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Infini Sword

Výkonné zadní blikačky koncipované vedle umístění na sedlovku také pro připnutí k sedlovým vzpěrám zadní stavby se v poslední době vyrojily u vícero značek, v případě modelu Infini Sword je tradičně vše dotaženo k dokonalosti. Tento výrobce se zkrátka snaží, aby všechna jeho světla patřila k tomu nejlepšímu.

Kompaktní provedení, trojice supervýkonných SMD LED diod, jednoduché a rychlé uchycení a k tomu dobíjení pomocí Micro USB konektoru – to vše jsou prvky, které dnes náročnější uživatel vyžaduje. Přesně jeho požadavkům vychází u Infini vstříc. Velikost blikačky 80 x 24 x 33,5 milimetru, hmotnost rovných třicet gramů, dále nezničitelně působící upínání pomocí široké integrované gumičky a uvnitř Li-Ion akumulátor s dobou dobíjení v rozmezí dvou až tří hodin, tak nějak by zněla stručná charakteristika modelu Sword. Tento název v překladu znamená meč, což je celkem výstižné, neboť v přerušovaném módu prosekává tmu velmi suverénně. Trojice nad sebou umístěných diod s překrytím červeným sklíčkem je vybavena promyšlenou optikou, u níž je výkon znásoben stupňovitým tvarováním odrazové plochy. V reálu tak červené světlo nepůsobí jako trojice samostatných bodů, ale jako extrémně výrazný svislý pás. Výhodou je i dobrá viditelnost zboku, zvyšující bezpečnost.

Trojice režimů zde znamená buďto konstantní svícení, nebo dvě rychlosti blikačky, přičemž výdrž akumulátoru na jedno nabití se podle toho pohybuje od tří až do téměř třiceti hodin. Nejúspornější režim je stále velmi ostrý a ani připnutí na sedlovou vzpěru znatelně nesnižuje výraznost světla, byť nejúčinnější je samozřejmě při přímém pohledu. Pochvalu zasluhuje dostatečně velké spínací tlačítko nebo indikátor stavu baterie a dobíjení. Jen je zasazen do průhledného výstupku, sloužícího zároveň pro zaháknutí gumičky. Micro USB port je umístěn pod celoplošnou gumičku, tvořící dosedací plochu pro sedlovku, či sedlové vzpěry zadní stavby. Dobíjecí kabel pro propojení s naším počítačem či powerbankou je ke světlu samozřejmě přiložen.

Cena světla Infini Sword je 590 korun.

(kad)

 

 

datum: 15.08.17 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign