deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

ikatalog

1.700 kol v ikatalogu Cykloservisu

 

Zařazením modelových řad Treku, Gary Fishera A Kleinu se dá hovořit o tom, že ikatalog je již naplněn podle našich představ. Jsou v něm všechny modelové řady značek, které na našem trhu hrají významnou roli. Máte tedy z čeho vybírat. Vždyť 42 značek a 1.700 modelů nabízí skutečně kvalitní výběr toho nejlepšího kola pro vás.

ikatalog aktualizujeme takřka okamžitě po nahlášení změn dovozcem nebo výrobce. Zvláště aktuální to je od září, kdy dochází ke zlevňování modelových řad s příchodem modelových řad pro rok následující. U každého vybraného kola si můžete odskočit na oficiální stránky dovozce nebo výrobce značky. Zvolili jsme tuto formu a ne umísťování obrázků do našeho ikatalogu, neboť na oficiálních stránkách naleznete informace, jaké se nikdy v žádném katalogu kol neobjeví. Můžete si zde přečíst, kdo na značce závodí a s jakými úspěchy, jsou zde maloobchodní prodejci značky, informace o použitých materiálech a velké množství dalších zajímavostí, které vás mohou přesvědčit, nebo i odradit od nákupu. Přejem Vám příjemný výběr kola.

 

datum: 09.02.05 - kategorie: Katalog kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign