cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Ideální brašnička pro silničáře od BBB

Pokud patříte mezi ty zatvrzelé polykače silničních kilometrů, kteří by si nedali jakoukoliv brašničku pod sedlo, protože to je podle vašeho názoru neestetická záležitost a především, protože Sagan brašničku nevozí, nemusíte číst dál.  Jistě, Sagan ji možná nevozí, ale má za sebou při tréninku doprovodné auto, které ho vždy zachrání, když potřebuje. A věřte, že když jede sám, rád si rezervní duši vezme. Estetiku necháme na vás a především rozhodnutí, jestli kvůli estetice riskovat mnohakilometrovou chůzi domů ve vašich drahých silničních tretrách.

 

 

Ale nechme filosofování a podívejme se na skvělou brašničku od firmy BBB s obchodním názvem Curvepack BSB-13S. Především musíme konstatovat, že brašnička je doslova rozměrově ideální na uložení náhradní duše, nějakou tu samolepící záplatu a menší multiklíč i s nýtovačem. To je vše, co většinou potřebujete k vyřešení základních problémů. Vše budete mít uložené ve vodotěsné brašničce, která má dokonce i vodotěsný, překrytý zip. Výborný je modrý vnitřní interiér pro případ, že v ní máte nějakou drobnost. V modré je vše lépe vidět než v běžném černém vnitřku. Zdánlivá maličkost, ale velmi účelná. Brašnička se upíná pod sedlo pomocí tzv. T-buckle systémem zaháknutím pod ližiny. Přichytíme ji i gumovým páskem kolem sedlovky. Montáž nebo demontáž trvá asi dvě sekundy a brašnička sedí pod sedlem neuvěřitelně pevně. Na víčku brašničky najdeme také poutko pro uchycení blikačky. A uvnitř víčka je menší kapsička vhodná třeba záplaty nebo nějakou tu kovovou padesátikorunu, kterou oceníme v hospodě, když jsme zjistili že v kapse dresu nemáme „ani floka“.

Brašnička je ergonometricky tvarována a pod sedlem vypadá velmi dobře a nenápadně. Je to typický výrobek od firmy BBB, což znamená účelnost a skvělý design.

Testovali jsme brašničku velikosti S. Za tu zaplatíte v obchodě necelých 500 Kč. BBB ale nabízí ještě druhý model velikosti L. Ten je vhodný například pro horská kola, kde toho pro případ nouze potřebujeme více. Brašnička velikosti L stojí o stovku více.

 

(kany)

datum: 02.03.20 - kategorie: Technika
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign