schindler_brezen_2019 mojekolo.cz/komponenty/plaste/?vyrobce=continental

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Huříková podlehla Škarnitzlové

skar

 

 

 

 

 

Jitka Škarnitzlová

hur

 

 

 

 

 

Tereza Huříková

(foto ze stránek ČSC)

datum: 30.11.07 - kategorie: Různé

Komentář:

  1. [1] adolf

    Jo obě dvě moc hezký holky. To se nám to MTB začíná pěkně zkrášlovat. Už snad nebude nutné jezdit za hezkýma bajkerkama do USA. Tam se to jima jen hemží. U nás si pořád většina holek myslí, že sportovní MTB je ostuda, že to není moc nóbl. Ve státech, když vyrazíte s partičkou, tak je to samej projektant, auditor, právník, ale mezi nima i normální lidi vod fochu. To u nás, když nehraješ golf nebo tenis, tak na tebe koukaj ty ze zhora zvrchu. No ale už se to snad taky začíná měnit. On ten golf je spíš pro důchodce, co bajk už neudejchaj. Znám pár golfistů, co si koupili bajk/silničku a teď se diví, jak je to možný, že na to nepřišli dřív.

    07.12.07, 06:42:07
  2. [2] Trup

    No ty jsi ale rozumbrada... Tos asi ještě nebyl na žádném MTB závodě... O pěkné bikerky určitě nouze není, spíš bych pochyboval o USA - nenadarmo se říká, že všechny pěkné američanky jsou už pod věží Mitche Buchanana (Baywatch):-))

    07.12.07, 13:49:44
id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign