Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

Hledáme externího spolupracovníka

Jsi duší cyklista, vlastníš noteboook a telefon? Máš všech deset prstů, nebo umíš psát alespoň dvěma? Myslíš si, že jsi vhodný adept/adeptka na místo externího redaktora, především pro portál www.cykl.cz?

Chceš si přivydělat ke svému studentskému kapesnému nebo stipendiu? Nebo dokonce ke stávající výplatě?

Nerozhoduje odkud jsi. V době elektronické komunikace je lhostejné, odkud budeš psát a komunikovat i s naší redakcí.

Jestliže se domníváš že jsi vhodný adept, myslíš si, že by tě to bavilo a chtěl bys věnovat zajímavé práci trochu času, ozvi se nám na mejl miloskaspar@seznam.cz. Uveď prosím své jméno, věk, telefon,kde žiješ a něco o tvém vztahu k cyklistice. Můžeš připsat i co chceš a co si myslíš, že by nás mohlo zajímat.

A rozhodně se neobávej, že bys třeba práci nezvládl, protože jsi to nikdy nedělal. V naší republice se vydává 6 cyklistických časopisů, ve kterých pracuje přibližně 15 píšících redaktorů, a z nich mají vystudovanou žurnalistiku pouze tři. Ostatní se před tím živili zcela jinou prací, která je od práce redaktora často na hony vzdálená. Podobné to je na cyklistických portálech, z nichž některé zcela živí personál, který je obsluhuje a nikdo z nich nemá obor vystudovaný.

datum: 04.07.13 - kategorie: Různé
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign