Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Heavy Tools zpět v plné síle

Pokud jste před sedmnácti až dvaceti lety chodili po cykloobchodech, zcela určitě jste narazili na skvělou značku Heavy Tools. Patřila k tomu nejlepšímu a nejkvalitnějšímu, co jste si u nás mohli koupit. Značka se objevila na našem trhu opět v letech 2005 až 2007 a neprodalo se jí málo. Prodejní číslo za toto období se pohybuje někde kolem 35.000 kusů, což svědčí o trvajícím zájmu zákazníků. Nastalo čtyřleté období, kdy se tato značka v našich obchodech neobjevila. Toto období končí rokem 2012, kdy je pro milovníky této značky připravena nová kolekce devíti modelů. Tři MTB, tři pánské cossy a tři dámské. A to úplně stačí, aby značka vzbudila mezi obchodníky zájem, a aby ji svým zákazníkům nabízeli. Nečekejte žádné špičkové modely v nejvyšší kategorii. Značka sází na kola nižší střední až nižší kategorie. Její devizou by měla být především spolehlivost, kvalita zpracování a montáže. A také cena. Nám se také líbí čistý a jednoduchý design bez jakýchkoliv barevných výstřelků, které jsou často problematické s ohledem na konečného spotřebitele.

heavy_tools_hammer

Nejvyšším modelem horského kola je Hammer. Upoutá především designem, který by slušel lecjakému kolu o dvě třídy výše. Hammer má rám ALLOY 6061 a vidlicí SR XCM se zdvihem 80 mm. Rozhodně to je kolo, které nenáročnému jezdci umožní objet nějaký ten maraton. Hydraulické brzdy Shimano jsou samozřejmostí. Cena kola je 12.499 Kč.

heava_tools_caliber

O stupínek níže pod Hammerem je Caliber za 8.599,- Kč. Opět rám z ALLOY 6061 a vidlice SR XCT. tady už chybí hydraulické kotoučovky. I toto kolo, ač je v nízké cenové kategorii snese sportovní jízdu. Ostatně, podívejte se na maratonu kolem sebe, kolik lidí neváhá sednout v náročném terénu i na stroj v této ceně. Pokud se netrápíte mezi elitou na špici závodu, uvidíte jich kolem sebe desíty, někdy i stovky.

heavy_tools_filister

Jestliže nejste opravdu náročný jezdec a vaše vyjížďky jsou spíše demonstrační a patří do kategorie lehkého fitness, možná by pro vás byl Filister za 6.999,- Kč. Ten upoutá zlatavou barvou, která je sladěna i s barvou na sedle. Zajímavý designový prvek u tak levného kola.

heavy_tools_cutter

I kdyby měl Heavy Tools v nabídce jen dva modely, jeden z nich musí být určitě crossový model. Vždyť crossových a jim podobných kol se u nás prodá kolem 50% celého počtu kol. Heavy Tools nabízí tři modely. Toto je nejvyšší Cutter za 10.499 Kč. Opět nenásilná jednoduchost doplněná jen tenkými linkami a kontrastní značkou na horní rámové trubce. Materiál opět ALLOY 6061.

heavy_tools_ripper

Mezi dámskými crossy je nejnižším modelem Ripper Lady. Příjemná bílá barva, která neurazí kdejakou dámu, která se chce jednou za týden, nebo i častěji projet po místní cyklostezce. Určitě si to dovedete představit. Pěkná postavička, ladící bílý dres, k tomu ladící cyklistické kraťasy, přilba ze které koukají vzadu do copu spojené blond vlasy a na ručkách také vyladěné rukavičky. Kolo za cenu 6.999,- Kč si dovolí asi každá, trochu sportuchtivá.

 

 

 

datum: 03.11.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign