Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Hayes pro rok 2010

Hayes zbrojí na příští sezónu

Ačkoliv každoročně přinášíme novinky pro sezónu 2010 až po festivalu u italského jezera Lago di Garda, lidé ze společnosti Hayes Bicycle Group už teď odtajnili malou ochutnávku toho, co nás v jejich stánku čeká.

Manitou

Americká značka zabývající se odpružením představí další stupeň ve vývoji tlumení, technologii Absolute+. Ta je založena na systému TPC a nabídne možnost odděleného nastavení nízko a vysokorychlostního okruhu. Absolute+ se objeví na vidlicích R7, Minute a Drake. Příznivá informace je ta, že tlumení bude možné namontovat i do letošních modelů a tak zvýšit jejich užitnou hodnotu.

MILO je zkratka pro Manitou Integrated Lock-Out, která věstí, že Manitou znovu přijde s ovládáním blokace z řídítek.  Páčka by měla vyžadovat minimální sílu a pasovat k jakékoliv kombinaci brzd a řazení.

Hayes

Již v této sezóně se na všechny modely brzd vrátí logo Hayes. Jeho nový vzhled připomíná ikonický vzhled legendárních Hayes Mag.

hayes

SUNringlé

Značka produkující zapletená kola představí nové verze předních nábojů pro 15mm osu. Náboj Jumping Flea, jenž váží 199 g, je určen pro all mountainová kola, zatímco model Dirty Flea s bleší hmotností 173 gramů míří mezi jezdce XC.

Více informací přineseme přímo z SympaTex BIKE Festivalu, který se v Rivě koná od 1. do 3. května 2009.

datum: 16.04.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign