cyklopoint
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

pellsbanner2022.png

Haven Steel5

V nabídce domácí značky Haven najdeme širokou škálu zámků značky Ulӓc, ale také jejich vlastní kousky Haven, což je případ testovaného řetězového zámku s textilním obalem.

Jde o zámek s ocelovým řetězem o 5mm tloušťce drátu oka a celkovou délkou 120 cm, takže jím lze pohodlně zamknout kolo k pevné překážce nebo i tři kola k sobě. Díky textilnímu obalu nehrozí poškození laku a vše se zajišťuje pětimístným kódem. Ten je z výroby nastaven 00000 a po otevření stačí na vnitřní straně mechanismu jednoduše pootočit plastové kolečko do maximální pozice, nastavit si svoji vlastní číselnou kombinaci a pak natočením kolečka zpět vše potvrdit. Bleskové a jednoduché a díky většímu průměru celého mechanismu také snadno ovladatelné i v dlouhoprstých rukavicích. Zámek za příjemnou cenu 299 korun má sice svoji hmotnost a 656 gramů nechcete zrovna tahat na celodenní vyjížďku, ale elektrokolo to s klidem uveze a pro uzamčení kola v kolárně nebo každodenní využití ve městě, je to spolehlivý pomocník. Textilní obal se na řetězu nijak neposouvá, protože je na koncích zajištěn stahovacím páskem přímo k řetězu, takže ani při častějším používání nehrozí nějaké obnažení řetězu a poškození rámu nebo sedlových ližin, kde lze zámek převážet.

 

(už)

 

datum: 04.04.22 - kategorie: Technika
id

id

id

bafang_7_22.jpg bafang
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign