sensium

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_leden_2018

Haven Navaho

Haven Navaho

Možná vám je střih dresu povědomý, protože jsme testovali podobně střižený volný dres Cubes, ovšem v provedení s krátkým rukávem a tato verze s dlouhým rukávem je v kolekci značky Haven novinkou.

Jde o dres volnějšího střihu, určený pro trail či enduro ježdění, ale najde i široké využití v jiných sportech. Jednoduchý střih sází na trochu delší zádový díl, ale není to tak výrazné, jako u dresů na tělo. Volnější provedení kolem krku nikde neškrtí a naopak volné zakončení v pase není zbytečně plandavé, což platí pro střih celkově. V náklonu i při vzpřímenějším posedu testované ikselko sedělo velmi dobře 190cm jezdci s ne zrovna vyšvihanou postavou. Rukávy klasického provedení pak na ramenou nedělaly boule a jejich zakončení nepustilo dovnitř moc chladného vzduchu. Na druhou stranu délka rukávů je sice ideální v kombinaci s jarními a letními teplotami, ale jako střední vrstvu do chladnějšího počasí bychom zvolili kousek s delším provedením, protože tohle zápěstí částečně odhaluje. Jako vrchní dres je ovšem Navaho za velice příjemných 640 korun naprosto bez připomínek.

Kvalitní je i odvod vlhkosti, takže materiál po sejmutí batohu ze zad rychle vyschnul a totéž platí i pro další propocené partie. Chválíme odolnost vůči zatržení, k němuž i přes četný kontakt s ostřejšími větvičkami nedošlo.

Někomu možná nebude po chuti větší nápis na hrudi a decentnější logo vzadu na boku by mu možná stačilo, ale vzhledem k určení nikoliv na konzervativní silnici, ale do hrubšího terénu, je to v pořádku. Navíc díky několika barevným kombinacím lze zvolit i méně nápadné provedení, než jsme testovali my, případně sáhnout po verzi s krátkými rukávy.

(už)

 

datum: 23.07.15 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

BP Lumen Teasi One BP Lumen Limar X-Ride
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign