deluxe-cycling
ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike2019

vrátit v srpnu author_duben_2019.jpg

GT Xizang opět na scéně

Rám GT Xizang patřil v devadesátých letech mezi nejvyhledávanější a nejvíce oceňované závodní „nářadí“. Získal více vítězství v seriálu Norba a ve světovém poháru než jakýkoliv jiný rám této dekády. Jezdila na něm taková skvělá závodnická jména, jaké například Furtado, Green, Grewal, Randolp a Zadrobilek. GT proto požádala jednoho z tvůrců této legendy, který je proslulý zpracováním titanu, a požádal ho znovu o vytvoření této rámové legendy. Samozřejmě ne o vytvoření kopie tehdejšího rámu, ale o zpracování nových originálních rámů o velikosti 26´ a 29´´. Unikátním zpracováním, což představuje mnohonásobně hydroformované trubky, obráběním, kováním a unikátně odlitými součástmi rámu je zcela nový Xizang nejen uměleckým, ale i mistrným dílem.

Xizang je pro značku GT nejen pouhý rám, jeden z řady. Představuje jednu éru pro MTB v devadesátých letech. Když GT v roce vyrobilo novou edici rámů Zaskar, mnoho lidí se ptalo, kdy přijde nový Xizang.

Milovníci legend, značky GT, ale i výrobků zpracovaných těmi nejmodernějšími technologiemi a především titanu si budou moci zakoupit rám i u nás za cenu 39.990,- Kč (cena pro obě velikostní verze 26´´ a 29´´)

gt_xizang_ram_titan

datum: 23.10.11 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign