deluxe-cycling
katalog_elektrokola

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_duben_2019

Giro Bike Fest letos nebude

thumb_60x80_fest1.jpg(2440KB)Organizátoři festivalu horských kol oznamují zrušení letošního ročníku z technických důvodů. Omlouváme se a věříme, že nám zachováte přízeň a těšíme se na setkání s Vámi v roce 2004.

Zprávu doplňujeme o oficální vyjádření ředitele akce p. Jandíka, které nám zaslal do redakce na náš dotaz k situaci kolem Giro Bike Festu 2003.

Část organizačního výboru Bike Festu včetně mě je natolik vytížena současným zaměstnáním a řešením aktuální situace, že nejsme přípravě festu věnovat tolik času, abychom zaručili alespoň slušnou úroveň. Část týmu účast v organizaci odřekla. Vše jsme velice zvažovali a věřte, že se nám do odvolání festu strašně nechtělo. Současně jsme také nechtěli, aby po loňské nastavené úrovni došlo k jejímu poklesu. Z toho důvodu jsme raději zvolili zrušení akce. Věříme, že se budeme naplno moci věnovat přípravě pro rok 2004.

Všem příznivcům se omlouváme a doufáme, že se s nimi potkáme na Giro Bike Festu 2004.Oldřich JandíkA vám, kteří jste se na letošní ročním zase těšili, přinášíme alespoň pár uplakaných vzpomínek na loňský ročník, který provázelo skvělé počasí.thumb_60x80_fest2.jpg(2682KB)thumb_80x60_fest3.jpg(2575KB)
datum: 12.03.03 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign