Schindler20_2019

ekola_banner

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

auth2018

Ghost přitvrzuj“E“ , model Hybride Sl AMR X (test)

V nabídce elektrokol značky Ghost najdeme mimo jiné špičková elektrokola na dvou zcela opačných pólech, a to jak ultralehký hardtail Hybride Lector, tak novinkový full Hybride Sl AMR X, jejž jsme v nejlepší specifikaci 7.7+ LC měli možnost otestovat. Bike přitom koncepčně vychází z osvědčené all mountain řady AMR, sází ovšem na aktuální motokrosovou koncepci, tedy devětadvacítkové kolo vpředu a pluskovou sedmadvacítku vzadu.

Promyšleno do detailů

Tvůrci kola zdůrazňují, že celý koncept byl promyšlen od začátku až do konce ve všech detailech, s čímž nelze než souhlasit. Jednak jsou to tvary rámu, které jsou na první pohled jasně čitelné a jen málokdo by nevytušil příslušnost ke značce, ale pak je to i pozice baterie, hlavní čep zadní stavby, napojení zadní brzdy a řada komponentových detailů. Právem tedy tenhle stroj získal významné ocenění za design a inovaci.  Pokud by někoho překvapilo, že je to i přes absenci plně integrované baterie, pak i dané semi-integrované řešení má své opodstatnění. Tím je totiž nízká hmotnost, která je jen lehce přes jednadvacet kilogramů, což by s nutností zesílit spodní trubku kvůli plné integraci baterie rozhodně nebylo možné splnit ... více v cykloservisu č.3/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 17.02.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign