katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Ghost na rok 2010

Duch v novém kabátě

Německá značka Ghost pro sezónu 2010 v podstatě od základů přepracovala svou kolekci, nové jsou konstrukční prvky rámů, grafika, použité barevné kombinace i podoba samotného nápisu Ghost na spodní trubce. Jen málokterá značka si může dovolit meziročně takto z gruntu překopat vzhled svých modelů, Ghostu se to však skutečně povedlo. Kolekce pro příští rok si ponechává vše, co bylo doposud pro značku Ghost typické, tedy vynikající závodní a sportovní geometrii, skvělý vzhled i příznivé ceny. Stačí si ale detailněji prohlédnout rámy a ihned je zřejmé, že skutečně nezůstal kámen na kameni. Tento článek má být pouze jakousi malou ochutnávkou novinek Ghost 2010. Ihned, jak to bude možné, přineseme test některého z nových modelů.

gzlkuty

Ghost 2010

Jednou z nejdůležitějších novinek kolekce 2010 má být zcela přepracovaný celoodpružený model AMR, jehož premiéra je nachystána na veletrh Eurobike, tedy bohužel až po uzávěrce tohoto čísla Cykloservisu. Na jeho podobu si tedy musíte počkat až na reportáž z veletrhu ve Friedrichshafenu.

U hardtailů bylo přepracováno tvarování trubek, hlavním spojovacím znakem bude nově kruhový průřez a především hodně mohutný profil trubek. Vše tedy ve jménu maximální tuhosti. Lehká horizontální ovalizace je použita pouze v partii u středového pouzdra rámů.

gcerny

U geometrií byly ještě zvětšeny slopingy, pro lepší manévrovatelnost v technickém terénu. Z tohoto důvodu u rámů přibyla také krátká spojovací příčka mezi horní a sedlovou trubkou, která se tak stane jasným identifikačním znakem MTB rámů Ghost. Nové jsou také patky rámů, můstky zadní stavby a další detaily.

Lahůdkou pro oko jsou nejen nové designy, ale i použité odstíny a barevné kombinace. Výrazná světle zelená metalíza se rozhodně hned tak neokouká, stejně tak bílá v kombinaci s modrou a červenou, doplněná o stejně barevně provedenou odpruženou vidlici. K tomu jsou sladěny gripy, sedlo, pláště a dokonce i ráfky. Perfekcionismus je zkrátka znát z každého detailu kolekce Ghost 2010.

gbily

(kad)

datum: 05.09.09 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign